Dôležitý oznam

OZNAM O UZATVORENÍ ÚPSVR Nitra - pracovisko Vráble

 

 Vážení klienti, z dôvodu uzatvorenia budovy MsÚ Vráble v období od 11.01.2021 do odvolania budú klienti Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra – pracovisko Vráble vybavovaní výhradne telefonicky a elektronicky.

 

Všetky písomné podania zasielajte úradu elektronicky alebo poštou.

Ďakujeme za porozumenie. 

 

Mailové kontakty na pracovníkov ÚPSVR Nitra – pracovisko Vráble počas uzatvorenia budovy MsÚ Vráble:

 

 

agenda

meno

e-mail

 

Vedúci referátu (koordinátor); A,B,C,Č, D,Ď,E,F, L, Z, Ki - Kot

PhDr. Kajanovičová Ľubica

Lubica.Kajanovicova@upsvr.gov.sk

 

N,Ň,O,P,R,S, Š, T, Ť, U, Ü,X, Y, Kov - Kz

Lisyová Miroslava

Miroslava.Lisyova@upsvr.gov.sk

 

G,H,M, CH, Ž, V, W, I, J, Ka, Ke

Karšaiová Ľudmila

Ludmila.Karsaiova@upsvr.gov.sk

 

Vedúci referátu (koordinátor); Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP a posudková činnosť

Bc Vojteková Miroslava

Miroslava.Vojtekova@upsvr.gov.sk

 

Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP a posudková činnosť

Gabriela Botková

Gabriela.Botkova@upsvr.gov.sk

 

Štátne sociálne dávky a Hmotná núdza (písmená A – K)

Klobučníková Adriana

Adriana.Klobucnikova@upsvr.gov.sk

 

Štátne sociálne dávky a Hmotná núdza (písmená L - Ž)

Mgr. Babocká Jarmila

Jarmila.Babocka@upsvr.gov.sk

 Aktivačné centrum

Kováčová Katarína

 Katarina.Kovacova2@upsvr.gov.sk

späť
 



Úradné hodiny

Pondelok

8:00-12:00 13:00-15:00

Utorok

8:00-12:00 13:00-15:00

Streda

8:00-12:00 13:00-17:00

Štvrtok

nestránkový deň

Piatok

8:00-12:00

Skúsenosti a postrehy

Zasielajte nám vaše námety, skúsenosti a podnety na zlepšenie našej práce

viac