Oddelenie služieb pre občana Levoča

Agenda služieb pre občana Levoča

Námestie Majstra Pavla 59 Recepcia: +421 53 2446 933
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
Agenda služieb pre občana Kleinová Alena, Mgr. +421 53 2446 313 alena.kleinova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Faltinová Janka Bc. +421 53 2446 512 Janka.Faltinova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Ferková Iveta Mgr. +421 53 2446 320 Iveta.Ferkova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Hvizdošová Marta Mgr. +421 53 2446 513 Marta.Hvizdosova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Komarová Katarína Mgr. +421 53 2446 554 katarina.komarova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Kuľbáková Anna Mgr. +421 53 2446 515 Anna.Kulbakova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Brnčalová Lucia Mgr. +421 53 2446 552 Lucia.Brncalova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Murinová Marta +421 53 2446 314 Marta.Murinova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Mušinská Zlata Mgr. +421 53 2446 512 Zlata.Musinska@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Ogurčáková Beáta Mgr. +421 53 2446 515 Beata.Ogurcakova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana - recepcia Oravec Matúš Ing. +421 53 2446 955 Matus.Oravec@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Paľonderová Magdaléna Mgr. +421 53 2446 313 Magdalena.Palonderova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Rišová Antónia Mgr. +421 53 2446 410 Antonia.Risova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Sabová Magdaléna Mgr. +421 53 2446 512 Magdalena.Sabova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Švantnerová Mária +421 53 2446 552 Maria.Svantnerova@upsvr.gov.sk
Agenda služieb pre občana Urdová Bronislava Mgr. +421 53 2446 514 Bronislava.Urdova@upsvr.gov.sk
späť