Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok

Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok

Námestie Majstra Pavla 59, Levoča
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok - NP Efektivita Rumanová Katarína, Mgr. + 421 53 2446 551 Katarina.Rumanova@upsvr.gov.sk
Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok - NP Efektivita Bileková Radka, Mgr. + 421 53 2446 525 Radka.Bilekova@upsvr.gov.sk
Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok Becková Jana Ing. +421 53 2446 527 Jana.Beckova2@upsvr.gov.sk
Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok Demočková Helena Mgr. +421 53 2446 317 Helena.Demockova@upsvr.gov.sk
Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok Kokavcová Anna Mgr. +421 53 2446 526 Anna.Kokavcova@upsvr.gov.sk
Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok Kopaničáková Alžbeta Mgr. +421 53 2446 555 Alzbeta.Kopanicakova@upsvr.gov.sk
Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok Nemessányiová Marta Mgr. +421 53 2446 528 Marta.Nemessanyiova@upsvr.gov.sk
Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok Slobodová Terézia Ing. +421 53 2446 525 Terezia.Slobodova@upsvr.gov.sk
Agenda hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok Udzielová Alena Ing. +421 53 2446 553 Alena.Udzielova@upsvr.gov.sk
späť