Oddelenie sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately - SPODaSK

Oddelenie sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately - SPODaSK

Hraničná 667/13, Poprad
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúca oddelenia SPODaSK Leštachová Silvia, Mgr. 335 2 +421 52 2440 600 Silvia.Lestachova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - zamestnanec pri výkone práce vo verejnom záujme v rámci Národného projektu "Podpora deinštitucionalizácie náhradnej starostlivosti - výchovné opatrenia" odborný sociálny pracovník Bartošová Katarína, Mgr. 336 2 +421 52 2440 615 katarina.bartosova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda sociálnej kurately maloletých a mladistvých, Náhradná osobná starostlivosť - Gánovce, Hozelec, Hôrka, Jánovce, Kravany, Švábovce; Poprad - Mládeže, Pavlovova, Tomášikova, Záborského Blašková Dagmar, Mgr. 234 1 +421 52 2440 610 Dagmar.Blaskova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda sociálnej kurately maloletých a mladistvých - Hranovnica, Liptovská Teplička, Lučivná, Nová Lesná, Smokovce, Spišská Teplica, Spišský Štiavnik, Svit, Štôla, Šuňava, Veľký Slavkov, Vernár, Vikartovce, Vydrník, Vysoké Tatry, Ždiar, Poprad - Západ, Juh III - okrem Záborského Bujňák Peter, Mgr. 238 1 +421 52 2440 606 Peter.Bujnak@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda SPOD - Hozelec, Spišský Štiavník, Vydrník; Poprad - Centrum, MPČĽ, Suchoňová, Zimná, Chalachanová Ľubomíra, JUDr. 233 1 +421 52 2440 609 lubomira.chalachanova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - zamestnanec pri výkone práce vo verejnom záujme v rámci Národného projektu "Podpora deinštitucionalizácie náhradnej starostlivosti " (na účely tohto Národného projektu "rodinný asistent") Janovská Chmurová Vanesa, Mgr. 239 1 +421 52 2440 614 vanesa.chmurovajanovska@upsvr.gov.sk
SPODaSK - zamestnanec pri výkone práce vo verejnom záujme v rámci Národného projektu "Pilotná podpora zvyšovania efektivity poskytovania dávok a výkonu opatrení SPODaSK v rodinnom prostredí " Jendralová Mária, Mgr. 241 1 +421 52 2440 611 maria.jendralova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - zamestnanec pri výkone práce vo verejnom záujme v rámci Národného projektu "Pilotná podpora zvyšovania efektivity poskytovania dávok a výkonu opatrení SPODaSK v rodinnom prostredí " Kiška Anton, Mgr. 241 1 +421 52 2440 611 Anton.Kiska@upsvr.gov.sk
RPPS - psychológ Koščová Zdenka PhDr. 317 2 +421 52 2440 608 Zdenka.Koscova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda sociálnej kurately maloletých a mladistvých - Batizovce, Gerlachov, Mengusovce, Mlynica, Spišské Bystré, Štrba, Poprad - Centrum, Juh - okrem Mládeže, Pavlovova, Tomášikova, Kvetnica, Matejovce, Spišská Sobota, Stráže, Veľká Kraková Lucia, Mgr. 238 1 +421 52 2440 603 lucia.krakova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda náhradnej rodinnej starostlivosti, ústavná starostlivosť Lučivjanská Lucia, Mgr. 234 1 +421 52 2440 610 Lucia.Lucivjanska@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda SPOD - Poprad – L. Svobodu, Ústecko-Orlická, Mládeže, Stráže, Kežmarské Žľaby, Kravany, Nová Lesná, Podspády, Vikartovce, Ždiar Markovičová Andrea, Mgr. 233 1 +421 52 2440 609 Andrea.Markovicova@upsvr.gov.sk
RPPS - zamestnanec pri výkone práce vo verejnom záujme v rámci Národného projektu "Podpora deinštitucionalizácie náhradnej starostlivosti - podpora NRS " odborný pracovník - psychológ Očkajová Martina, Mgr. 235 1 +421 52 2440 612 Martina.Ockajova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - zamestnanec pri výkone práce vo verejnom záujme v rámci Národného projektu "Pilotná podpora zvyšovania efektivity poskytovania dávok a výkonu opatrení SPODaSK v rodinnom prostredí " Padarasová Gabriela, Mgr. 241 1 +421 52 2440 611 gabriela.padarasova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda SPOD - Liptovská Teplička, Lučivná, Mengusovce, Smokovce, Štôla, Vyšné Hágy; Poprad - Moyzesova, Svätoplukova, Spšská Sobota, Tomášikova Peňázová Mária, Bc. 337 2 +421 52 2440 613 Maria.Penazova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda SPOD - Gánovce, Hranovnica, Nová Polianka, Podbanské, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Tatranská Polianka, Tatranské Zruby; Poprad - Bajkalská, Dostojevského, Dlhé Hony, Záborského, sídlisko Západ Repelová Mária, Mgr. 345 2 +421 52 2440 604 Maria.Repelova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda SPOD - Mlynica, Spišská Teplica, Spišské Bystré, Štrba, Šuňava, Veľký Slavkov; Poprad - Podjavorinskej, Šoltésovej, Uherova Slodičáková Miriam, Mgr. 344 2 +421 52 2440 605 Miriam.Slodicakova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - zamestnanec pri výkone práce vo verejnom záujme v rámci Národného projektu "Podpora deinštitucionalizácie náhradnej starostlivosti " (na účely tohto Národného projektu "rodinný asistent") Šolonyová Magdaléna, Mgr. 239 1 +421 52 2440 614 Magdalena.Solonyova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda SPOD - Svit; Poprad - Letná, Rázusova, Tajovského Šulíková Jana, Bc. 236 1 +421 52 2440 602 Jana.Sulikova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda SPOD - Batizovce, Gerlachov, Hôrka, Jánovce; Poprad - Veľká, Šrobárova Ujčíková Jana, Mgr. 337 2 +421 52 2440 613 Jana.Ujcikova@upsvr.gov.sk
RPPS - psychológ Vystavilová Viera PhDr. 316 2 +421 52 2440 607 Viera.Vystavilova@upsvr.gov.sk
SPODaSK - agenda SPOD - Švábovce, Tatranská Javorina, Tatranská Kotlina, Tatranská Štrba, Tatranské Matliare, Úsvit, Vernár; Poprad - Jarná, Jesenná, Kvetnica, Matejovce, Novomeského, Pavlovova, Rastislavova, Tolstého. Agenda náhradnej rodinnej starostlivosti, pestúnstvo, porúčníctvo, osvojenie Zakuciová Jana, Mgr. 236 1 +421 52 2440 602 Jana.Zakuciova@upsvr.gov.sk
späť