Oddelenie peňažných príspevkov na kompenzáciu ŤZP a posudkových činností

Oddelenie peňažných príspevkov na kompenzáciu ŤZP a posudkových činností

pracovisko Levoča, nám. Majstra Pavla 59, 054 01 Levoča
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP Fabiánová Mária Ing. č. 121. 1. poschodie 053/2446641 Maria.Fabianova@upsvr.gov.sk
Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP Jezerčáková Elena, Mgr. č. 121 1. poschodie 053/2446641 Ivana.Faltinova@upsvr.gov.sk
Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP Ružbacká Viera, Mgr. č. 121 1. poschodie 053/2446642 Viera.Ruzbacka@upsvr.gov.sk
Sociálna posudková činnosť - písmena L-Z Jezerčáková Elena Mgr. č. 124b 1. poschodie 053/2446672 Elena.Jezercakova@upsvr.gov.sk
Sociálna posudková činnosť - písmena A-K Jarošíková Darina Mgr č. 124a 1. poschodie 053/2446671 Darina. Jarosikova@upsvr.gov.sk
Lekárska posudková činnosť Bičanovská Renáta, MUDr. č. 124b 1. poschodie 053/2446672 Renata.Bicanovska@upsvr.gov.sk
Lekárska posudková činnosť Molnárová Mária, MUDr. č. 124a 1. poschodie 053/2446671 Maria.Molnarova@upsvr.gov.sk
späť