Oddelenie služieb pre občana

Oddelenie služieb pre občana

funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
Oddelenie služieb pre občana, Popradská 74, Košice
vedúca oddelenia Puzder Toriská Júlia, Ing. 202 2 055/2442200 Julia.PuzderToriska@upsvr.gov.sk
Referát služieb pre zamestnaváteľa
agent VPM, nahlasovanie voľných pracovných miest, vyhľadávanie voľných pracovných miest, burzy práce Novák Róbert, Ing. 204 2 055/2442203 Robert.Novak@upsvr.gov.sk
agent VPM, výberové konania, burzy práce, nahlasovanie voľných pracovných miest, vyhľadávanie voľných pracovných miest Libáková Marta, Mgr. 212 2 055/2442299 Marta.Libakova@upsvr.gov.sk
zamestnávanie štátnych príslušníkov tretích krajín a občanov EÚ, hromadné prepúšťanie Bradová Zuzana, Mgr. 204 2 055/2442202 Zuzana.Bradova@upsvr.gov.sk
agent VPM, nahlasovanie voľných pracovných miest, vyhľadávanie voľných pracovných miest, burzy práce Duda Miroslav, Ing. 201 2 055/2442151 Miroslav.Duda@upsvr.gov.sk
Informačné karty a zamestnávanie štátnych príslušníkov tretích krajín a občanov EÚ Mazáková Dana, JUDr. 212/B 2 055/2442209 Dana.Mazakova@upsvr.gov.sk
zamestnávanie občanov EÚ, informačné karty občanov EÚ, informačné karty tretích krajín Hájek Severín, Mgr. 203 2 055/2442218 Severin.Hajek@upsvr.gov.sk
zamestnávanie občanov EÚ, informačné karty občanov EÚ, informačné karty tretích krajín Popeličová Zuzana, Mgr. 203 2 055/2442218 Zuzana.Popelicova@upsvr.gov.sk
zamestnávanie občanov EÚ, informačné karty občanov EÚ, informačné karty tretích krajín Štefek Simona, Mgr. 203/B 2 055/2442298 Simona.Stefek@upsvr.gov.sk
zamestnávanie občanov EÚ, informačné karty občanov EÚ, informačné karty tretích krajín Lukáčová Lenka, Mgr., PhD. 203/B 2 055/2442298 Lenka.Lukacova@upsvr.gov.sk
povinný podiel zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím (ročné výkazy), výberové konania, burzy práce Štefanková Zuzana, Ing. 201 2 055/2442201 Zuzana.Stefankova@upsvr.gov.sk
Recepcia
recepcia (vydávanie potvrdení, základné informácie) Peničková Marta, Mgr. 7/B prízemie 055/2442511 Marta.Penickova@upsvr.gov.sk
recepcia (vydávanie potvrdení, základné informácie) Reich Elena, Bc. 7 prízemie 055/2442688 Elena.Reich@upsvr.gov.sk
recepcia (vydávanie potvrdení, základné informácie) Vargová Mária, Ing. 7 prízemie 055/2442688 Maria.Vargova3@upsvr.gov.sk
Košice I., Popradská 74 - Džungľa, Kavečany, Sever, Staré Mesto, Sídl. Ťahanovce, obec Ťahanovce
teamleader Uramová Marta, PhDr. 103 1 055/2442510 Marta.Uramova@upsvr.gov.sk
D, Ď, Kor - Kov, Gb- Gn Djordjevska Zuzana, Ing. 111 1 055/2442517 Zuzana.Djordjevska@upsvr.gov.sk
Fb - Fž, Kob - Kop, Vi - Vž Gunglová Anna, Bc. 102 1 055/2442215 Anna.Gunglova@upsvr.gov.sk
Ja, Je, Horp - Hy, Go - Gž Harčariková Daniela, Mgr. 107 1 055/2442515 Daniela.Harcarikova@upsvr.gov.sk
A ,Ha - Horo, Ji, Jo, Ju Hudáková Miroslava 108 1 055/2442678 Miroslava.Hudakova@upsvr.gov.sk
Mj - Mž, Sa - Sn, Sp - Sž Ilkovičová Zlata, Mgr. 106 1 055/2442514 Zlata.Ilkovicova@upsvr.gov.sk
E, Ka, L, Ľ, Y Kollárová Adriana, Mgr. 101 1 055/2442216 Adriana.Kollarova@upsvr.gov.sk
Bal, Baľ,Ke - Kn, R, Ch, náhr.výživné Mačajová Bernardína, Ing. 109 1 055/2442311 Bernardina.Macajova@upsvr.gov.sk
Gaa -Gal, Kö, Koz - Kž, Tu - Tž, So Podolská Katarína, Bc. 111 1 055/2442529 Katarina.Podolska@upsvr.gov.sk
Mi,Ta - Tr, Ť, Šj - Šž Sabová Jana, Ing. 101 1 055/2442315 Jana.Sabova@upsvr.gov.sk
občania so ZP, Ma Sedláková Miriam, Ing. 102 1 055/2442217 Miriam.Sedlakova@upsvr.gov.sk
C, Fa, Gam - Gaž, I, Ša - Ši, Ž Ščerbová Katarína, Mgr. 108 1 055/2442522 Katarina.Scerbova@upsvr.gov.sk
Bam - Baž, Č, N, Ň, Sz Tahzib Eva, Ing. 106 1 055/2442514 Eva.Tahzib@upsvr.gov.sk
Be - Bž, O, Ba - Bak, Me, Mc Tóth Milan Rastislav 110C 1 055/2442519 Milan.Toth@upsvr.gov.sk
P Velišková Gabriela 109 1 055/2442311 Gabriela.Veliskova@upsvr.gov.sk
U, Va - Ve, W, Z Žabková Bibiana 102 1 055/2442215 Bibiana.Zabkova@upsvr.gov.sk
KE II, Popradská 74 - Lorinčík, Luník IX , Myslava, Pereš, Poľov, Sídl. KVP, Šaca, Západ
team leader Feketeová Zuzana, Mgr. 306 3 055/2442670 Zuzana.Feketeova@upsvr.gov.sk
Maa-Map,Mi-Mn, Sr-St, Sv-Sz Bobaľová Jana 309 3 055/2442317 Jana.Bobalova@upsvr.gov.sk
EU, náhradná starostlivosť KE I–KE IV Bombová Lucia, Ing. 304 3 055/2442695 Lucia.Bombova@upsvr.gov.sk
A, Ba Bordáš Lucia, Ing. 301 3 055/2442320 Lucia.Bordas@upsvr.gov.sk
CH, Ka-Ki, Ku-Kz, § 52, 52a Fircáková Valéria 308 3 055/2442535 Valeria.Fircakova@upsvr.gov.sk
I, Š, Vaa-Vap Halásová Monika, Ing. 308 3 055/2442675 Monika.Halasova@upsvr.gov.sk
O, J, R Harajbičová Veronika 307 3 055/2442332 Veronika.Harajbicova@upsvr.gov.sk
L, Ľ, T, Ť Jacková Eva 310 3 055/2442680 Eva.Jackova@upsvr.gov.sk
E, F, N, Ň Jendrušáková Silvia 310 3 055/2442685 Silvia.Jendrusakova@upsvr.gov.sk
Ga-Gn, Vas-Viz, Vr-Vz, dotácie KE II,III Kopková Alena 302 3 055/2442312 alena.kopkova@upsvr.gov.sk
EU, náhradná starostlivosť KE II–KE III Mičianová Martina, Mgr. 304 3 055/2442695 Martina.Micianova@upsvr.gov.sk
Ko, Mar, Mas, Me, Mr - Mz Micová Sylvia, Mgr. 307 3 055/2442671 Sylvia.Micova@upsvr.gov.sk
D, Ď, Hr Molnárová Miroslava, Mgr. 302 3 055/2442673 Miroslava.Molnarova@upsvr.gov.sk
Bb-Bz, Ž, náhradné výživné Papáčová Tatiana, Ing. 301 3 055/2442699 Tatiana.Papacova@upsvr.gov.sk
Ha-Hp, Hs-Hz; dotácie KE I,IV Slivková Erika 302 3 055/2442521 Erika.Slivkova@upsvr.gov.sk
Go-Gz, Mat-Maz, Vo, Z Szilágyiová Zuzana, Ing. 309 3 055/2442683 Zuzana.Szilagyiova@upsvr.gov.sk
Sa-Sp, Su Štefanová Jana 309 3 055/2442317 Jana.Stefanova@upsvr.gov.sk
Č, Q, U, W, Y, občania ZPS Vargová Anna, Ing. 307 3 055/2442332 Anna.Vargova@upsvr.gov.sk
C, P Vasiláková Mária, Mgr. 310 3 055/2442680 Maria.Vasilakova@upsvr.gov.sk
Kj, Kl, Km, Kn, Kr, Mo, Var, Vl-Vn Veselovská Alena 308 3 055/2442535 Alena.Veselovska@upsvr.gov.sk
Košice III., Popradská 74 - Dargovských hrdinov, Košická Nová Ves
teamleader Rosivalová Katarína, Ing. 202 2 055/2442210 Katarina.Rosivalova@upsvr.gov.sk
H, L, Ľ, V,W Denciová Dagmar, Ing. 210 2 055/2442220 Dagmar.Denciova@upsvr.gov.sk
B, D, Ď, Ch, Pa - Pá, Q, Y, Mi-Mn občania so ZP - okres KE III Fabiniová Iveta 211 2 055/2442213 Iveta.Fabiniova@upsvr.gov.sk
C, Č, Pe-Pi-Po-Pu-Pz, Š, T, Ť, Ž Filčáková Alena, Ing. 209 2 055/2442205 Alena.Filcakova@upsvr.gov.sk
K, N, Ň, U, Ú, Mo-Mz Lacková Marcela, Mgr. 210 2 055/2442206 Marcela.Lackova@upsvr.gov.sk
A, E,G, I, Í, S, X, Ma-Mh náhradné výživné - okres KE III Szabóová Gabriela, Mgr. 208 2 055/2442211 Gabriela.Szaboova@upsvr.gov.sk
F, J, O, Ö, R, Ř, Z Takáčová Antónia, Mgr. 211 2 055/2442212 Antonia.Takacova@upsvr.gov.sk
Košice IV., Popradská 74 - Barca, Juh, Krásna, Nad jazerom, Šebastovce, Vyšné Opátske
teamleader Kutá Stanislava, Ing. 407/A 4 055/2442310 Stanislava.Kuta@upsvr.gov.sk
A,O, R, T, Ť Čisláková Gabriela 408 4 055/2442530 Gabriela.Cislakova@upsvr.gov.sk
Č, F, M Juríková Adriana, Mgr. 410/A 4 055/2442318 Adriana.Jurikova@upsvr.gov.sk
Ch, I, N, Ň, P, U, Z, Ž Knižková Aileen, Ing. 409 4 055/2442324 Aileen.Knizkova@upsvr.gov.sk
D, E, H, X, Y Miklósová Mariana, Mgr. 409/A 4 055/2442513 Mariana.Miklosova@upsvr.gov.sk
K, Q Orendášová Andrea, Mgr. 410/A 4 055/2442214 Andrea.Orendasova@upsvr.gov.sk
C, L, Ľ, S, W Pajdalová Jana 408/A 4 055/2442696 Jana.Pajdalova@upsvr.gov.sk
G, Š, V Spišák Karol, Ing. 410 4 055/2442537 Karol.Spisak@upsvr.gov.sk
B, Ď, J Srnková Katarína, Bc. 409/A 4 055/2442314 Katarina.Srnkova@upsvr.gov.sk
Oddelenie služieb pre občana Košice okolie I a II., Staničné nám. 9
Obvod Košice - okolie 1, teamleader Csomorová Denisa,Mgr. 124 1 055/2440340 Denisa.Csomorova@upsvr.gov.sk
Obvod Košice - okolie 2, teamleader Bajusová Zuzana, Mgr. 222 2 055/2440510 Zuzana.Bajusova@upsvr.gov.sk
recepcia Lukačková Mária 118 1 055/2440319 Maria.Lukackova@upsvr.gov.sk
recepcia (vydávanie potvrdení, základné informácie) Kajlová Alena, Ing. 117 1 055/2440315 Alena.Kajlova@upsvr.gov.sk
Prvá pomoc - Opatrenie 4 Suchá Katarína, Ing. 211 2 055/2440557 Katarina.Sucha@upsvr.gov.sk
§53 - príspevok na dochádzku za prácou Pidaniová Zuzana, Mgr. 119 1 055/2440346 Zuzana.Pidaniova@upsvr.gov.sk
Bačkovík Šimková Alena, Mgr,. 210 2 055/2440514 Alena.Simkova@upsvr.gov.sk
Baška Bolčová Lýdia, Bc. 109 1 055/2440311 Lydia.Bolcova@upsvr.gov.sk
Belža Dzuriková Jarmila 114 1 055/2440317 Jarmila.Dzurikova@upsvr.gov.sk
Beniakovce Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Bidovce Medveová Andrea, Mgr. 107 1 055/2440330 Andrea.Medveova@upsvr.gov.sk
Blažice Mgr. Petra Sepšiová 220 2 055/2440402 Petra.Sepsiova@upsvr.gov.sk
Bočiar Dzuriková Jarmila 114 1 055/2440317 Jarmila.Dzurikova@upsvr.gov.sk
Bohdanovce Sepšiová Petra Mgr. 220 2 055/2440402 Petra.Sepsiová@upsvr.gov.sk
Boliarov A-J Šandorová Drahoslava, Bc 210 2 055/2440514 Drahoslava.Sandorova@upsvr.gov.sk
Boliarov K-Ž Šimková Alena, Mgr, 210 2 055/2440514 Alena.Simkova@upsvr.gov.sk
Budimír Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Bukovec Ivánová Silvia, Ing. 105 1 055/2440316 Silvia.Ivanova2@upsvr.gov.sk
Bunetice Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Byster Miková Iveta, Mgr. 105 1 055/2440316 Iveta.Mikova@upsvr.gov.sk
Čakanovce Homoľová Eva, Ing. 209 2 055/2440414 Eva.Homolova@upsvr.gov.sk
Čaňa A-L Vanková Ivana 114 1 055/2440317 Ivana.Vankova2@upsvr.gov.sk
Čaňa M-Ž Dzuriková Jarmila 114 1 055/2440317 Jarmila.Dzurikova@upsvr.gov.sk
Čižatice Timurová Iveta, Mgr. 209 2 055/2440414 Iveta.Timurova@upsvr.gov.sk
Družstevná pri Hornáde A-L Rybárová Valéria 120 1 055/2440339 Valeria.Rybarova@upsvr.gov.sk
Družstevná pri Hornáde M - Š Rendošová Vlasta 108 1 055/2440345 Vlasta.Rendosova@upsvr.gov.sk
Družstevná pri Hornáde T-Ž Čontošfalská Marta 118 1 055/2440345 Marta.Contosfalska@upsvr.gov.sk
Ďurďošík Timurová Iveta, Mgr. 209 2 055/2440414 Iveta.Timurova@upsvr.gov.sk
Ďurkov Timurová Iveta, Mgr. 209 2 055/2440414 Iveta.Timurova@upsvr.gov.sk
Geča Manykóová Soňa, Bc. 115 1 055/2440325 Sona.Manykoova@upsvr.gov.sk
Gyňov Vanková Ivana 114 1 055/2440317 Ivana.Vankova2@upsvr.gov.sk
Haniska - Grajciar Kendrová Marcela, Ing. 109 1 055/2440309 Marcela.Kendrova@upsvr.gov.sk
Herľany - Žírovce Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Hodkovce Dzuriková Jarmila 114 1 055/2440317 Jarmila.Dzurikova@upsvr.gov.sk
Hrašovík Homoľová Eva, Ing. 209 2 055/2440414 Eva.Homolova@upsvr.gov.sk
Hýľov Kendrová Marcela, Ing. 109 1 055/2440309 Marcela.Kendrova@upsvr.gov.sk
Chrastné Kendrová Marcela, Ing. 109 1 055/2440309 Marcela.Kendrova@upsvr.gov.sk
Kalša Sepšiová Petra Mgr. 220 2 055/2440402 Petra.Sepsiová@upsvr.gov.sk
Kecerovský Lipovec Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Kecerovce D-F, H-J, Gábor K,M Bodnárová Lenka, Mgr. 221 2 055/2440344 Lenka.Bodnarova@upsvr.gov.sk
Kecerovce A-Č, Ga-Gu, Gábor N-Z, Gáborová Pašáková Viera 220 2 055/2440402 Viera.Pasakova@upsvr.gov.sk
Kecerovce K-Ž, Gábor A-J Dicová Natália Ing. 221 2 055/2440344 Natalia.Dicova@upsvr.gov.sk
Kechnec Pidaniová Zuzana, Mgr. 119 1 055/2440346 Zuzana.Pidaniova@upsvr.gov.sk
Kokšov Bakša Geňová Mária 110 1 055/2440323 Maria.Genova@upsvr.gov.sk
Komárovce Bolčová Lýdia, Bc. 109 1 055/2440311 Lydia.Bolcova@upsvr.gov.sk
Kostoľany nad Hornádom Miková Iveta, Mgr. 105 1 055/2440316 Iveta.Mikova@upsvr.gov.sk
Košická Belá Pidaniová Zuzana, Mgr. 119 1 055/2440346 Zuzana.Pidaniova@upsvr.gov.sk
Košická Polianka Krupská Jarmila 114 1 055/2440317 Jarmila.Krupska@upsvr.gov.sk
Košické Olšany Bodnárová Lenka, Mgr. 221 2 055/2440344 Lenka.Bodnarova@upsvr.gov.sk
Košický Klečenov Petrillová Danka, MVDr., 206 2 055/2440201 Danka.Petrillova@upsvr.gov.sk
Kráľovce Petrillová Danka, MVDr. 206 2 055/2440201 Danka.Petrillova@upsvr.gov.sk
Kysak Vanková Ivana, Bc. 114 1 055/2440317 Ivana.Vankova2@upsvr.gov.sk
Malá Ida Bolčová Lýdia, Bc. 116 1 055/2440331 Lydia.Bolcova@upsvr.gov.sk
Malá Lodina Bolčová Lýdia, Bc. 109 1 055/2440311 Lydia.Bolcova@upsvr.gov.sk
Milhosť Kendrová Marcela, Ing. 109 1 055/2440309 Marcela.Kendrova@upsvr.gov.sk
Mudrovce Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Nižná Hutka Krupská Jarmila 114 1 055/2440317 Jarmila.Krupska@upsvr.gov.sk
Nižná Kamenica Timurová Iveta 209 2 055/2440414 Iveta.Timurova@upsvr.gov.sk
Nižná Myšľa Ivánová Silvia, Ing. 105 1 055/2440316 Silvia.Ivanova2@upsvr.gov.sk
Nižný Čaj Timurová Iveta, Mgr. 209 2 055/2440414 Iveta.Timurova@upsvr.gov.sk
Nižný Klatov Miková Iveta, Mgr. 105 1 055/2440316 Iveta.Mikova@upsvr.gov.sk
Nová Polhora Homoľová Eva, Ing. 209 2 055/2440414 Eva.Homolova@upsvr.gov.sk
Nováčany Bolčová Lýdia, Bc. 109 1 055/2440311 Lydia.Bolcova@upsvr.gov.sk
Nový Salaš Medveová Andrea, Mgr. 107 1 055/2440330 Andrea.Medveova@upsvr.gov.sk
Obišovce Bolčová Lýdia, Bc. 109 1 055/2440311 Lydia.Bolcova@upsvr.gov.sk
Olšovany Bodnárová Lenka, Mgr. 221 2 055/2440344 Lenka.Bodnarova@upsvr.gov.sk
Opátka Pidaniová Zuzana, Mgr. 119 1 055/2440346 Zuzana.Pidaniova@upsvr.gov.sk
Opiná Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Ploské - Ortaše Medveová Andrea, Mgr. 107 1 055/2440330 Andrea.Medveova@upsvr.gov.sk
Rákoš Medveová Andrea, Mgr. 107 1 055/2440330 Andrea.Medveova@upsvr.gov.sk
Rankovce Šandorová Drahoslava, Bc. 210 2 055/2440514 Drahoslava.Sandorova@upsvr.gov.sk
Rozhanovce Homoľová Eva, Ing. 209 2 055/2440414 Eva.Homolova@upsvr.gov.sk
Ruskov Šimková Alena, Mgr. 210 2 055/2440514 Alena.Simkova@upsvr.gov.sk
Sady nad Torysou Miková Iveta, Mgr. 105 1 055/2440316 Iveta.Mikova@upsvr.gov.sk
Seňa Krupská Jarmila 114 1 055/2440317 Jarmila.Krupska@upsvr.gov.sk
Skároš Manykóová Soňa, Bc. 115 1 055/2440325 Sona.Manykoova@upsvr.gov.sk
Slanec A-F, L-Ž Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Slanec G-K Petrillová Danka, MVDr. 206 2 055/2440201 Danka.Petrillova@upsvr.gov.sk
Slančík Medveová Andrea, Mgr. 107 1 055/2440330 Andrea.Medveova@upsvr.gov.sk
Slanská Huta Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Slanské Nové Mesto Timurová Iveta, Mgr. 209 2 055/2440414 Iveta.Timurova@upsvr.gov.sk
Sokoľ Manykóová Soňa, Bc. 115 1 055/2440325 Sona.Manykoova@upsvr.gov.sk
Sokoľany A-K Kendrová Marcela, Ing. 109 1 055/2440309 Marcela.Kendrova@upsvr.gov.sk
Sokoľany L-Ž Pidaniová Zuzana, Mgr. 119 1 055/2440346 Zuzana.Pidaniova@upsvr.gov.sk
Svinica Medveová Andrea, Mgr. 107 1 055/2440330 Andrea.Medveova@upsvr.gov.sk
Šemša Rybárová Valéria 120 1 055/2440339 Valeria.Rybarova@upsvr.gov.sk
Trebejov Čontošfalská Marta 108 1 055/2440345 Marta.Contosfalska@upsvr.gov.sk
Trstené pri Hornáde Rendošová Vlasta 108 1 055/2440345 Vlasta.Rendosova@upsvr.gov.sk
Trsťany Timurová Iveta, Mgr. 209 2 055/2440414 Iveta.Timurova@upsvr.gov.sk
Vajkovce Dicová Natália Ing. 221 2 055/2440344 Natalia.Dicova@upsvr.gov.sk
Valaliky Semjonová Martina 115 1 055/2440325 Martina.Semjonova@upsvr.gov.sk
Veľká Ida A-G, V-Z Geňová Mária 110 1 055/2440323 Maria.Genova@upsvr.gov.sk
Veľká Ida H-I, T Geňová Mária 110 1 055/2440323 Maria.Genova@upsvr.gov.sk
Veľká Ida J-L Rendošová Vlasta 108 1 055/2440345 Vlasta.Rendosova@upsvr.gov.sk
Veľká Ida M-Š Čontošfalská Marta 108 1 055/2440345 Marta.Contosfalska@upsvr.gov.sk
Veľká Lodina Bolčová Lýdia, Bc. 109 1 055/2440311 Lydia.Bolcova@upsvr.gov.sk
Vtáčkovce Gáborová Daduláková Viera 206 2 055/2440201 Viera.Dadulakova@upsvr.gov.sk
Vtáčkovce A-F,Gábor, Ga-Gu, H-Ž Petrillová Danka, MVDr. 206 2 055/2440201 Danka.Petrillova@upsvr.gov.sk
Vyšná Hutka Čontošfalská Marta 108 1 055/2440345 Marta.Contosfalska@upsvr.gov.sk
Vyšná Kamenica Timurová Iveta, Mgr. 209 2 055/2440414 Iveta.Timurova@upsvr.gov.sk
Vyšná Myšľa Ivánová Silvia, Ing. 105 1 055/2440316 Silvia.Ivanova2@upsvr.gov.sk
Vyšný Čaj Sepšiová Petra Mgr. 220 2 055/2440402 Petra.Sepsiová@upsvr.gov.sk
Vyšný Klatov Geňová Mária 110 1 055/2440323 Maria.Genova@upsvr.gov.sk
Zdoba Miková Iveta, Mgr. 105 1 2440316 Iveta.Mikova@upsvr.gov.sk
Zlatá Idka Miková Iveta, Mgr. 105 1 055/2440316 Iveta.Mikova@upsvr.gov.sk
Ždaňa Čontošfalská Marta 108 1 055/2440345 Marta.Contosfalska@upsvr.gov.sk
Všetky obce Košice -okolie 2- náhradné výživné, kordinácia dávok EÚ, NRS Bodnárová Lenka, Mgr. 221 2 055/2440344 Lenka.Bodnarova@upsvr.gov.sk
Všetky obce Košice - okolie 2- náhradné výživné, kordinácia dávok EÚ, NRS Dicová Natália Ing. 221 2 055/2440344 Natalia.Dicova@upsvr.gov.sk
Všetky obce - náhradné výživné, kordinácia dávok EÚ, NRS: Milhosť - Ždaňa Ivanová Silvia, Ing. 105 1 055/2440316 Silvia.Ivanova2@upsvr.gov.sk
Všetky obce - náhradné výživné, kordinácia dávok EÚ, NRS: Baška - Malá Lodina Semjonová Martina 115 1 055/2440346 Martina.Semjonova@upsvr.gov.sk
Pracovisko Moldava nad Bodvou
vedúca Pracoviska Moldava n/B, Úsek služieb pre občana Bačová Andrea, Ing. 129 1 055/2444318 Andrea.Bacova2@upsvr.gov.sk
RECEPCIA - ŠSD: U - Ž, K – Ž dožiadania + všetky doklady (Dotácie, Príspevok na bývanie, Výzvy...) Matisová Mária, Bc. 101 prízemie 055/2444777 Maria.Matisova@upsvr.gov.sk
RECEPCIA - ŠSD: R - T, A – J dožiadania + všetky doklady (Dotácie, Príspevok na bývanie, Výzvy...) Debnárová Hajnalka, Ing. 101 prízemie 055/2444777 Hajnalka.Debnarova@upsvr.gov.sk
ŠSD: (A – P),ŠSD koordinovateľné v rámci EÚ, náhradná starostlivosť Lukácsová Lenka, Ing. 110 prízemie 055/2444521 Lenka.Lukacsova@upsvr.gov.sk
PvHN: K - Z, Náhradné výživné, UA Odídenci Kránitzová Adela, Ing. 109 prízemie 055/2444310 Adela.Kranitzova@upsvr.gov.sk
PvHN: A - J, Náhradné výživné, UA Odídenci Sedláková Katarína, Ing. 109 prízemie 055/2444310 Katarina.Sedlakova@upsvr.gov.sk
C, Č, F, Horváthová (K – L), § 53,53a Klajberová Iveta 126 1 055/2444317 Iveta.Klajberova@upsvr.gov.sk
H, CH, Horváthová (B – J), § 53, 53a Šalátová Vaňová Lucia, Ing. 123 1 055/2444317 Lucia.SalatovaVanova@upsvr.gov.sk
P, Horváthová ( M ) Chválová Eva, Ing. 124 1 055/2444321 Eva.Chvalova2@upsvr.gov.sk
M, Horváthová ( A ), § 12, § 52, § 54 Spišáková Michaela, Ing. 124 1 055/2444321 Michaela.Spisakova@upsvr.gov.sk
Ke, Ki, Ko, Horváthová (T – Ž), § 54 Želinská Ildikó 126 1 055/2444327 Ildiko.Zelinska@upsvr.gov.sk
Ka, Ku, K, Horváthová (N – Š) Sýkorová Ľubica, Ing. 126 1 055/2444327 lubica.sykorova2@upsvr.gov.sk
A, I, J, L, § 53, 53a Rudy Monika, Ing. 131 1 055/2444324 Monika.Rudy@upsvr.gov.sk
E, Z, Ž, § 53, 53a Džerengová Gizela 131 1 055/2444324 Gizela.Dzerengova@upsvr.gov.sk
Da, De, Du, N, Ň , O, Q, Š, Sendreiová Eva 132 1 055/2444319 Eva.Sendreiova@upsvr.gov.sk
D, Ď, T Némethová Lenka, Mgr. 132 1 055/2444319 Lenka.Nemethova2@upsvr.gov.sk
ZoZ, Nahlášky VPM, IPS, REPAS, § 46, § 54 Tóthová Danka, PhDr. 133 1 055/2444330 Danka.Tothova2@upsvr.gov.sk
S, Horváth (M – O) Czingelyová Amália 134 1 055/2444312 Amalia.Czingelyova2@upsvr.gov.sk
U, V, W, Horváth (A – L) Hužvárová Simona, Ing. 134 1 055/2444312 Simona.Huzvarova@upsvr.gov.sk
G, Rybár, Horváth (P – Z) Bartková Petronela 136 1 055/2444311 Petronela.Bartkova2@upsvr.gov.sk
R, Rybrárová Molnárová Csilla 136 1 055/2444311 Csilla.Molnarova@upsvr.gov.sk
Ba, Be, Kónyová Györgyová Gyöngyi, Mgr. 137 1 055/2444325 Gyongyi.Gyorgyova@upsvr.gov.sk
B, Kónya , Občania so ZP, Karty účastníka Žigraiová Magdaléna, Ing. 137 1 055/2444325 Magdalena.Zigraiova2@upsvr.gov.sk
späť