ÚPSVR Nitra, pracovisko Vráble, Hlavná 1221, 952 01 Vráble

ÚPSVR Nitra - Pracovisko Vráble
Hlavná 1221 
952 01 Vráble
funkcia, agenda meno kanc. pos. tel. č. e-mail
Vedúci referátu (koordinátor); A,B,C,D,E,F  PhDr. Kajanovičová Ľubica  318 III 037/2442 345 Lubica.Kajanovicova@upsvr.gov.sk
I,K,J,L  Bokroš Vladimír  318 III 037/2442 340 Vladimir.Bokros@upsvr.gov.sk
N,Ň,O,P,R,S Lisyová Miroslava 318 III 037/2442 342 Miroslava.Lisyova@upsvr.gov.sk
G,H,M  Karšaiová Ľudmila  319 III 037/2442 343 Ludmila.Karsaiova@upsvr.gov.sk
CH,U,Š,T,Z,Ž,V,Y,W Mgr. Tothova Lucia 319 III 037/2442 344 Lucia.Tothova@upsvr.gov.sk
Správne konanie Mária Bafrncová 320B III 037/2442 341 Maria.Bafrncova@upsvr.gov.sk
Poradenstvo a vzdelávanie  Ing. Mária Gažová 320A III 037/2442 470 Maria.Gazova@upsvr.gov.sk
Vedúci referátu (koordinátor); Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP a posudková činnosť  Bc Vojteková Miroslava 311 III 037/2442 650 Miroslava.Vojtekova@upsvr.gov.sk
Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP a posudková činnosť  Mgr. Hudecová Erika 310 III 037/2442 651 Erika.Hudecova@upsvr.gov.sk
Štátne sociálne dávky  Klobučníková Adriana 309 III 037/2442 570 Adriana.Klobucnikova@upsvr.gov.sk
Hmotná núdza  Mgr. Babocká Jarmila 309 III 037/2442 570 Jarmila.Babocka@upsvr.gov.sk

späť
 



Úradné hodiny

Pondelok 8:00-12:00 13:00-15:00
Utorok 8:00-12:00 13:00-15:00
Streda 8:00-12:00 13:00-17:00
Štvrtok nestránkový deň *
Piatok 8:00-12:00

* V nestránkový deň (štvrtok) v čase od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:00 hod. sú podania prijímané v podateľni úradu

Skúsenosti a postrehy

Zasielajte nám vaše námety, skúsenosti a podnety na zlepšenie našej práce

viac