Ktoré kategórie štátnych príslušníkov tretích krajín nepotrebujú povolenie na zamestnanie?

U štátnych príslušníkov tretích krajín, ktorí sú uvedení v §23a ods.1 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti vznp. sa povolenie na zamestnanie ani potvrdenie o možnosti  obsadenia voľného pracovného miesta nevyžaduje.

Začiatok resp. koniec zamestnania alebo vyslania uvedených štátnych príslušníkov tretích krajín oznamuje zamestnávateľ alebo organizácia, ku ktorej sú vyslaní na výkon práce príslušnému úradu do 7 pracovných dní na predpísanom formulári (Priloha_č.9). [ RTF 149.9 kB]


 

Dátum vytvorenia stránky: 22.01.2013
Dátum aktualizácie: 17.05.2018
späť
 



Úradné hodiny

Pondelok

8:00-12:00 13:00-15:00

Utorok

8:00-12:00 13:00-15:00

Streda

8:00-12:00 13:00-17:00

Štvrtok

nestránkový deň

Piatok

8:00-12:00

Skúsenosti a postrehy

Zasielajte nám vaše námety, skúsenosti a podnety na zlepšenie našej práce

viac