Oddelenie peňažných príspevkov na kompenzáciu ŤZP a posudkových činností

Vazovova 7A, Bratislava 02/204 43 700 ba@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúca oddelenia Kuková Petra, Mgr. 421 3. 02/204 43 952 petra.kukova@upsvr.gov.sk
Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP
Bratislava I
schvaľovateľ BA I a BA III - agenda BA III- písm. B Noskovičová Katarína, Mgr. 326 2. 02/204 43 620 Katarina.Noskovicova@upsvr.gov.sk
BA I - A,B,C,Č,D,Ď, Dz, Dž, E,F,CH,I,J,K,N,O,R,V,W Hajtášová Katarína, PhDr. 323 2. 02/204 43 719 Katarina.Hajtasova@upsvr.gov.sk
BA I - G,H,L,M,P,S,Š,U,T,Z,Ž Barnová Daniela, Mgr. 322 2. 02/204 43 708 daniela.barnova@upsvr.gov.sk
Bratislava II
schvaľovateľ BA II Tóthová Bumbalová Zuzana, Mgr. 327 2. 02/204 43 619 Zuzana.TothovaBumbalova@upsvr.gov.sk
E, F ,G, L, Ma, Z, Ž Hrebeňár Patrik, Mgr. 332 2. 02/204 43 818 patrik.hrebenar@upsvr.gov.sk
Mo, Mr, My, N, R, T, U, V, W,Y Tóthová Soňa, RNDr. 331 2. 02/204 43 803 Sona.Tothova@upsvr.gov.sk
Mi, Ml, S, Š Farkašová Veronika, Mgr. 332 2. 02/204 43 805 Veronika.Farkasova2@upsvr.gov.sk
A, H, Mc, Me, O, P Kubátová Jana, Mgr. 331 2. 02/204 43 811 Jana.Kubatova@upsvr.gov.sk
K, J Baginová Eva 330 2. 02/204 43 807 Eva.Baginova@upsvr.gov.sk
B, C, Č, I, Ch, D, ,Ď, Dz, Paprčková Zuzana, Bc. 330 2. 02/204 43 814 zuzana.paprckova@upsvr.gov.sk
Bratislava III
C, Č, E, G, K, M, U zástup Hajtášová Katarína, PhDr. 323 2. 02/204 43 719 @upsvr.gov.sk
F, CH, I, L, O, P, R, T, V, W, Z, Ž Repčeková Lívia, Ing. 322 2. 02/204 43 616 livia.repcekova@upsvr.gov.sk
A, D, Ď, H, J, N, S, Š Šipulová Simona 326 2. 02/204 43 626 simona.sipulova@upsvr.gov.sk
Bratislava IV
schvaľovateľ BA IV Valentovičová Andrea, Mgr. 329 2. 02/204 43 635 Andrea.Valentovicova@upsvr.gov.sk
G, J, M, N, Ň, P Matúšková Miroslava, Mgr. 325 2. 02/204 43 628 miroslava.matuskova@upsvr.gov.sk
B, E, F, K Škodler Zuzana, Ing. 320 2. 02/204 43 637 zuzana.skodler@upsvr.gov.sk
H, I, O, R, Ř, S, Š Domsova Dana, Mgr. 325 2. 02/204 43 629 dana.domsova@upsvr.gov.sk
A,C,Č,D,Ď,Dz,Dž,Ch,L,Ľ,T,Ť,U,V,W,Z,Ž Pecho Marek, Mgr. 320 2. 02/204 43 734 marek.pecho@upsvr.gov.sk
Bratislava V
schvaľovateľ BA V Karailievová Silvia, Bc. 414 3. 02/204 43 608 Silvia.Karailievova@upsvr.gov.sk
A, B, C, D, Ď, E, Ch, I, O, U zástup Koceľová Marianna, Mgr. 415 2. 02/204 43 609 marianna.kocelova@upsvr.gov.sk
Č, F, L, R, S, Ž Balážová Anna, Bc. 413 3. 02/204 43 607 anna.balazova@upsvr.gov.sk
Ka-Km, M, P, W Varcholová Jana Mgr. 413 3. 02/204 43 618 jana.varcholova@upsvr.gov.sk
G, H, N, Kn-Kz Zaťková Silvia, Mgr. 413 3. 02/204 43 615 Silvia.Zatkova@upsvr.gov.sk
J, Š, T, Ť, V, Z Koceľová Marianna, Mgr. 413 3. 02/204 43 609 marianna.kocelova@upsvr.gov.sk
Posudkové činnosti
Bratislava I
schvaľovateľ BA I, II, III - agenda BA I - S, Š, T, Ť, U, V, W, X, Y, Z, Ž Csavoly Bučková Lucia, Mgr. 419 3. 02/204 43 940 lucia.csavolybuckova@upsvr.gov.sk
A, B, C, Č, D, Ď, Dz, Dž, E, F, G, H, CH, I, J, K, L, M, N, O, P, R Martincová Dana, Mgr. 420 3. 02/204 43 675 dana.martincova@upsvr.gov.sk
Bratislava II
E, I, L, M, N, Ň, O, R, Ř, Š, Ž Filingrová Andrea, Mgr. 423 3. 02/204 43 931 andrea.filingrova@upsvr.gov.sk
G, K, P, U, Ú, Y zástup celé OPČ 3. @upsvr.gov.sk
H, J, S, T, W, Z Kunová Daniela, Mgr. 423 3. 02/204 43 946 Daniela.Kunova@upsvr.gov.sk
A, B, C, Č, D, Ď, F, Ch, V Fodorová Lenka, Mgr. - zástup Čaplová Edita, Mgr. 420 3. 02/204 43 813 edita.caplova@upsvr.gov.sk
Bratislava III
A - K Zástup - Csavoly Bučková Lucia, Mgr. 418 3. 02/204 43 940 lucia.csavolybuckova@upsvr.gov.sk
L - Ž Čaplová Edita, Mgr. 420 3. 02/204 43 813 edita.caplova@upsvr.gov.sk
Bratislava IV
A - H Zmajkovičová Zuzana, Mgr. 419 3. 02/204 43 937 zuzana.zmajkovicova@upsvr.gov.sk
Ch - O Ulbriková Dáša, PhDr. 424 3. 02/204 43 860 Dasa.Ulbrikova@upsvr.gov.sk
P - Ž Sadloňová Viera, Mgr. 424 3. 02/204 43 871 viera.sadlonova@upsvr.gov.sk
Bratislava V
schvaľovateľ BA I, IV, V - agenda BA V - K Nováková Barbora, Mgr. 418 3. 02/204 43 624 barbora.novakova@upsvr.gov.sk
J, L, M, N, Ň, O, P, Ho - Hy Okuliarová Irena, Mgr. 423A 3. 02/204 43 712 Irena.Okuliarova@upsvr.gov.sk
A, B, C, Č, D, Ď, E, F, G, Ch, I, Šutliaková Alena, Mgr. 419 3. 02/204 43 705 Alena.Sutliakova@upsvr.gov.sk
R, Ř, S, Š, T, U, Ú, V, W, Z, Ž, Ha - Hn Kovalová Žaneta 417 3. 02/204 43 930 Zaneta.Kovalova@upsvr.gov.sk
posudkový lekár Kluka Dezider, MUDr. 412 3. 02/204 43 938 Dezider.Kluka@upsvr.gov.sk
Národný projekt - Integrovaný prístup k výkonu sociálnej práce zamestnancami úradov práce, sociálnych vecí a rodiny
terénny pracovník PPK ŤZPaPČ Petráková Ivana, Mgr. 412 02/204 43 830; 0908 428 326
terénny pracovník PPK ŤZPaPČ Jurkáčková Michaela, Mgr. 412 02/204 43 830; 0908 433 625
terénny pracovník PPK ŤZPaPČ Mikulenková Radana, Mgr. 412 02/204 43 830
terénny pracovník PPK ŤZPaPČ Moncmanová Nikola, Bc. 412 02/204 43 830; 0908 417 774
späť