Úrad PSVR

Riaditeľ úradu

 

viac

 

Organizačná štruktúra

Aktuálne platnú organizačnú štruktúru je možné priamo zobraziť kliknutím na priložený dokument k tomuto článku vo formáte pdf.

Na zobrazenie súboru je potrebné mať na klientskom počítači naištalovaný program na prezeranie súborov v tomto formáte (spravidla Adobe Acrobat Reader).

 

viac

 

Pracoviská úradu

 

viac

 

Kontakty (adresa,telefón,e-mail)

 

viac

 

Informácia pre osoby s obmedzenou mobilitou

Na každom úrade PSVR sú špecifické podmienky prístupu do budovy a obsluhy klientov s obmedzenou mobilitou. Do skupiny osôb s obmedzenou mobilitou patria osoby so zdravotným postihnutím (ŤZP), starí ľudia, deti a ľudia sprevádzajúci malé deti, osoby s problémami s orientáciou a aj osoby zotavujúce sa zo zdravotných problémov a osoby s dočasnými obmedzeniami, akými môže byť zlomená noha a pod. Na tunajšom úrade v snahe skvalitniť prístup daných občanom k službám úradu sú zrealizované nasledovné organizačno - technické opatrenia: 

- Vyhradené miesta pre parkovanie ŤZP sú vyznačené vodorovným a zvislým dopravným značením v zmysle platnej vyhlášky.  Nachádzajú sa na parkovisku vo dvore.

- Bezbariérový prístup do budovy a výťah pre ŤZP je označený od prístupovej cesty až do dvora, kde sa nachádza videovrátnik a vyhradený vchod pre osoby s ŤZP, matky s kočiarmi atď.

  Uvedeným osobám je po zazvonení umožnený vstup, na videotermináli obsluha danú osobu vidí (obsluhuje pracovník SBS) 

- Telefonický kontakt alebo iný spôsob privolania pracovníka, ktorý pomôže osobe s obmedzenou mobilitou je riešený prostredníctvom SBS.  Je možné sa obrátiť vopred na tel. číslo: 032-2440111.


autor: UPSVaR Trenčín

viac

 

Aktivity úradu

 

viac

 

späť
 Úradné hodiny

Pondelok 8:00-12:00 13:00-15:00
Utorok 8:00-12:00 13:00-15:00
Streda 8:00-12:00 13:00-17:00
Štvrtok nestránkový deň
Piatok 8:00-12:00

Skúsenosti a postrehy

Zasielajte nám vaše námety, skúsenosti a podnety na zlepšenie našej práce

viac