Kontakty

Oddelenie služieb pre občana

Farbiarska 57, Stará Ľubovňa Recepcia: 052/2446 250
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č.
vedúca oddelenia Ing. Alena Rokonalová 109 1. 052/2446 310
Stará Ľubovňa
písmená:A,B,C,Č Ing. Gmucová Martina 012 prízemie 052/2446 315
písmená: D,Ď,Dz,Dž,E,F,G Bc. Zavodjančíková Mária 013 prízemie 052/2446 313
písmená: H,CH,I,J,L,M Ing. Monika Veverková 105 1. 052/2446 317
písmeno: K Bc. Jaržembovská Monika 110 1. 052/2446 311
písmená: N,Ň,O,P,Q Bc. Závacká Eva 016 prízemie 052/2446 556
písmená: R,S,Š,T,Ť,U,V,W,Z,Ž Mgr. Dana Jarembinská 015 prízemie 052/2446 320
Obec
Čirč Puškárová Mária 010 prízemie 052/2446 553
Ďurková Mgr. Kohutová Silvia 010 prízemie 052/2446 323
Forbasy Mgr. Kohutová Silvia 010 prízemie 052/2446 323
Hajtovka Mgr. Sobotová Oľga 112 1. 052/2446 321
Haligovce Puškárová Mária 010 prízemie 052/2446 553
Hniezdne Mgr. Sobotová Oľga 112 1. 052/2446 321
Hraničné Ing. Golianová Eva 012 prízemie 052/2446 312
Hromoš Zentková Mária 013 prízemie 052/2446 551
Chmeľnica Mgr. Sobotová Oľga 112 1. 052/2446 321
Jakubany, písmená: A - J Mgr. Šulíková Helena 112 1. 052/2446 554
Jakubany, písmená: K - Ž Mgr. Knapová Iveta 112 1. 052/2446 316
Jarabina Valek Ernest 010 prízemie 052/2446 410
Kamienka Valek Ernest 010 prízemie 052/2446 410
Kolačkov Ing. Golianová Eva 012 prízemie 052/2446 312
Kremná Puškárová Mária 010 prízemie 052/2446 553
Kyjov Valek Ernest 010 prízemie 052/2446 410
Lacková Mgr. Iveta Knapová 112 1. 052/2446 316
Legnava Mgr. Sobotová Oľga 112 1. 052/2446 321
Lesnica Ing. Eva Golianová 012 prízemie 052/2446 312
Litmanová Zentková Mária 013 prízemie 052/2446 551
Ľubotín Zentková Mária 013 prízemie 052/2446 551
Malý Lipník Mária Zentková 013 prízemie 052/2446 551
Matysová Mgr. Šulíková Helena 112 1. 052/2446 554
Mníšek nad Popradom Ing. Dicová Natália 110 1. 052/2446 552
Nová Ľubovňa Ing. Dicová Natália 110 1. 052/2446 552
Obručné Mgr. Šulíková Helena 112 1. 052/2446 554
Orlov Mgr. Šulíková Helena 112 1. 052/2446 554
Plaveč Bc. Kopčáková Mária 015 prízemie 052/2446 322
Plavnica Bc. Kopčáková Mária 015 prízemie 052/2446 322
Pusté Pole Mgr. Knapová Iveta 112 1. 052/2446 316
Ruská Voľa Valek Ernest 010 prízemie 052/2446 410
Starina Mgr. Sobotová Oľga 112 1. 052/2446 321
Stráňany Zentková Mária 013 prízemie 052/2446 551
Sulín Puškárová Mária 010 prízemie 052/2446 553
Šambron Mgr. Šulíková Helena 112 1. 052/2446 554
Šarišské Jastrabie Mgr. Kohutová Silvia 010 prízemie 052/2446 323
Údol Ing. Golianová Eva 012 prízemie 052/2446 312
Veľká Lesná Mgr. Sobotová Oľga 112 1. 052/2446 321
Veľký Lipník Kopčáková Mária Bc. 015 prízemie 052/2446 322
Vislanka Zentková Mária 013 prízemie 052/2446 551
Vyšné Ružbachy Mgr. Tomko Anton 105 1. 052/2446 400
Oddelenie služieb pre občana
Námestie Mariánske 4, Podolínec
Lomnička č.domu 1 -25, 73-87 Bc. Daniela Kovalčíková 1 1. 052/2449 330
Lomnička č.domu 26 - 72 Darina Tribulová 1 1. 052/2449 331
Lomnička č.domu 88 - Ela Pardusová 1 1. 052/2449 520
Nižné Ružbachy Darina Tribulová 1 1. 052/2449 331
Podolínec A - H Bc. Daniela Kovalčíková 1 1. 052/2449 330
Podolínec I - L Darina Tribulová 1 1. 052/2449 331
Podolínec M - Ž Ela Pardusová 1 1. 052/2449 520

Oddelenie aktívnych opatrení trhu práce a Európskeho sociálneho fondu

Farbiarska 57, 064 01 Stará Ľubovňa
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
Vedúci oddelenia Ing. Vladimír Čokina 208 2 052/2446220 vladimir.cokina@upsvr.gov.sk
Nástroje pre obce - §50, §50j, §51a, §52, §52a, §54 - projekty Mgr. Vladimíra Krempaská 203 2 052/2446401 vladimira.krempaska@upsvr.gov.sk
Nástroje pre obce - §50, §50j, §51a, §52, §52a, §54 - projekty Mgr. Beáta Kinská 203 2 052/2446462 beata.kinska@upsvr.gov.sk
Nástroje pre zamestnávateľov - §50, 50j, §50k, §51a, §52a, §54 - projekty Ing. Jana Ščensná 107 1 052/2446403 jana.scensna@upsvr.gov.sk
Nástroje pre zamestnávateľov - §50, 50j, §50k, §51a, §52a, §54 - projekty Mgr. Anna Doničová 107 1 052/2446463 anna.donicova@upsvr.gov.sk
Nástroje pre zamestnávateľov - §50, 50j, §50k, §51a, §52a, §54 - projekty Mgr. Viktória Martoňaková 106 1 052/2446225 viktoria.martonakova@upsvr.gov.sk
Nástroje pre zamestnávateľov - §50, 50j, §50k, §51a, §52a, §54 - projekty Mgr. Adriana Kopinská 106 1 052/2446404 adriana.kopinska@upsvr.gov.sk
Chránené dielne a chránené pracoviská - §55, §56, §57, §59, §60 Mgr. Bc. Jana Senková 104 1 052/2446402 jana.senkova@upsvr.gov.sk
Chránené dielne a chránené pracoviská - §55, §56, §57, §59, §60 Bc. Eva Krafčíková 104 1 052/2446452 eva.krafcikova@upsvr.gov.sk
Nástroje pre UoZ, zamestnancov - §32, §49, §51, §53, §53a, §53c, §54 - projekty Mgr. Silvia Petrišinová 207 2 052/2446464 silvia.petrisinova@upsvr.gov.sk
Nástroje pre UoZ, zamestnancov - §32, §49, §51, §53, §53a, §53c, §54 - projekty Mgr. Miriam Šugereková 207 2 052/2446465 miriam.sugerekova@upsvr.gov.sk
Nástroje pre UoZ, zamestnancov - §32, §49, §51, §53, §53a, §53c, §54 - projekty Mgr. Mária Vislocká 207 2 052/2446466 maria.vislocka@upsvr.gov.sk
Finančné riadenie ESF Ing. Dušana Dudziková 203 2 052/2446462 dusana.dudzikova@upsvr.gov.sk
Finančné riadenie ESF Mgr. Lucia Pivovarníková 203 2 052/2446231 lucia.pivovarnikova@upsv.gov.sk

Oddelenie poradenstva a vzdelávania

Farbiarska 57, Stará Ľubovňa
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúca oddelenia, odborné poradenské služby §43, §42 Tokarčíková Aneta, Ing. 308 3 052/2446 133 aneta.tokarcikova@upsvr.gov.sk
Vzdelávanie a príprava pre trh práce §46, §47, § 54-NP Vzdelávanie UoZ, NP Pripravený na prácu Galíková Viera, Mgr. 209 2 052/2446 461 viera.galikova@upsvr.gov.sk
Vzdelávanie a príprava pre trh práce §46, §47, § 54-NP Vzdelávanie UoZ Mutková Helena, Bc. 209 2 052/2446 458 helena.mutkova@upsvr.gov.sk
§43-Odborné poradenské služby, §42-Informačné a poradenské služby pri voľbe povolania Timočková Tatiana, Mgr. 206 2 052/2446 460 tatiana.timockova@upsvr.gov.sk
§ 54- NP Podpora individualizovaného poradenstva pre dlhodobo nezamestnaných UoZ Hlinková Michaela, Mgr. 208 2 052/2446 459 michaela.hlinkova@upsvr.gov.sk
§ 54- NP Podpora individualizovaného poradenstva pre dlhodobo nezamestnaných UoZ Zamišková Marta, Ing. 208 2 052/2446 459 marta.zamiskova@upsvr.gov.sk

Oddelenie Aktivačné centrum

Farbiarska 57, Stará Ľubovňa
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
Vedúci oddelenia Vislocký Vasil, Mgr. 308 3 052/2446 370 vasil.vislocky@upsvr.gov.sk
Koordinátor Goc Richard, Bc. 201 2 052/2446 371 richard.goc@upsvr.gov.sk
Koordinátor Kocun Štefan, Bc. 201 2 052/2446 372 stefan.kocun@upsvr.gov.sk
Koordinátor Baňasová Lucia, Mgr. 202 2 052/2446 373 lucia.banasova@upsvr.gov.sk
Koordinátor Šuťák Miroslav, Bc. 201 2 052/2446 372 miroslav.sutak@upsvr.gov.sk
Koordinátor Bravis Tomáš 202 2 052/2446 373 tomas.bravis@upsvr.gov.sk

Referát správneho konania

Farbiarska 57, Stará Ľubovňa
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č.
Správne konanie Petra Karnišová, Mgr. 111 1 052/2446 304

Oddelenie hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok

17. novembra č. 12, Stará Ľubovňa Recepcia: 052/2448 511
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č.
vedúca oddelenia Drobňáková Anna, Ing. 15 1 052/2448 550
teamleader Barnovská Anna, Mgr. 14 1 052/2448 510
Ľubotín, Matysová, Mníšek, Podolínec, V. Ružbachy, Okružná- SĽ Hricová Mária, Bc. 17.novembra 14 3 052/2448 518
Forbasy, Lesnica, 1.mája SĽ, Letná- SĽ, Štúrová -SĽ, Zimná -SĽ, Podsadek Hrebiková Katarína, Bc. 17.novembra 14 3 052/2448 518
agenda náhradného vyživného Mudríková Anna, Bc. 16 1 052/2448 515
Andrejovka,Ďurková, Haligovce, Hromoš, Jakubany, Jarabina, Kozelec, Orlov, Pusté Pole, Starina, SĽ-17.novembra, Komenského, Lipová, Obrancov mieru, Zámocká Kolcunová Helena, Bc. 13 1 052/2448 513
Hajtovka, Hniezdne, Chmelnica,Kolačkov, Lacková, Litmanová, Malý Lipník, Nižné Ružbachy, Plaveč, Stráňany, Sulín, Údol, Veľká Lesná, Vislanka, SĽ-SNP, Továrenská Sedlák Peter, Ing. 11 1 052/2448 528
Lomnička(1-53), SĽ-Dukl. Hrdinov, Janka Kráľa, Levočská, Prešovská, Tehelná, Vansovej, Vsetínska, Zámoyského Ščigulinská Beata, Bc. 13 1 052/2448 512
Čirč, Kamienka, Kyjov, Nová Ľubovňa, SĽ- Budovateľská, Farbiarska, Sládkovičova, Za vodou, P.R. Šimkovičová Helena, Bc. 11 1 052/2448 501
Lomnička (54 a viac), SĽ-Bernolákova, Garbiarska, Hviezdoslavova, Mýtna Turliková Viera, Bc. 13 1 052/2448 514
Hraničné, Kremná, Legnava, Plavnica, Obručné, Ruská Voľa, Šambron, Šar. Jastrabie, Veľký Lipník, SĽ-Jarmočná, Mierová, Nám. gen.Štefánika, Nám.sv. Mikuláša, Poľská, Popradská, Tatranská Zagorová Helena 17.novembra 14 3 052/2448 517
koordinácia rodinných dávok Smoleňová Martina, Ing. 13 1 052/2448 516

Oddelenie sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately

17.novembra 12, Stará Ľubovňa
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúca oddelenia Konkoľová Janka, Mgr. 17 1 052 / 2448 600 janka.konkolova@upsvr.gov.sk
úsek ohrozených rodín- Hajtovka, Jarabina, Kyjov, Matysová, Ruská Voľa, Sulín, Údol Lomnička - H, Stará Ľubovňa - A,B,H,P,R, Haščáková Vilma, Mgr. 21 2 052 / 2448 502 vilma.hascakova@upsvr.gov.sk
úsek ohrozených rodín- Andrejovka, Hromoš, Lacková, Litmanová, Obručné, Plavnica, Pusté Pole, Starina, Veľký Lipník, Stará Ľubovňa – Podsadek Hulvejová Marta, Mgr. 21 2 052/2448 608 marta.hulvejova@upsvr.gov.sk
úsek ohrozených rodín- Ďurková, Forbasy, Hraničné, Chmeľnica, Legnava, Vislanka, Malý Lipník, Nižné Ružbachy, Orlov, Plaveč, Šambron, Vyšné Ružbachy Lomnička – (okrem H, M) Lipčáková Adriána, Bc. 21 2 052/2448 607 adriana.lipcakova@upsvr.gov.sk
úsek ohrozených rodín - Čirč, Hniezdne, Kamienka, Kolačkov, Ľubotín Majovská Renáta, Mgr. 21 2 052/2448 609 renata.majovska@upsvr.gov.sk
úsek ohrozených rodín - Haligovce, Jakubany, Stará Ľubovňa okrem písmen A,B,H,P,R Repková Janka, Mgr, PhD. 21 2 052/2448 609 janka.repkova@upsvr.gov.sk
úsek ohrozených rodín- Kremná, Lesnica, Mníšek, Nová Ľubovňa, Podolínec, Stráňany, Šarišské Jastrabie, Veľká Lesná, Lomnička – M Rinkovská Martina, Mgr. 8 príz. 052/2448 605 martina.rinkovska@upsvr.gov.sk
úsek kolízneho opatrovníka- Andrejovka, Čirč, Ďurková, Hajtovka, Hromoš, Chmeľnica, Kyjov, Legnava, Ľubotín, Malý Lipník, Matysová, Nová Ľubovňa, Obručné, Orlov, Plaveč, Plavnica, Pusté Pole, Ruská Voľa, Starina, Sulín, Šambron, Šarišské Jastrabie, Údol, Vislanka Stará Ľubovňa – priezvisko klienta L-Ž, Podsadek Duláková Alena, Mgr. 4 ul.17. novembra č.14 052/2448 603 alena.dulakova@upsvr.gov.sk
úsek kolízneho opatrovníka - Forbasy, Haligovce, Hniezdne, Hraničné, Jakubany, Jarabina, Kamienka, Kolačkov, Kremná, Lacková, Lesnica, Litmanová, Lomnička, Mníšek, Nižné Ružbachy, Podolínec, Stráňany, Veľká Lesná, Veľký Lipník, Vyšné Ružbachy Stará Ľubovňa – priezvisko klienta A-K Michnová Mária, Mgr. 4 ul.17. novembra č.14 052/2448 603 maria.michnova@upsvr.gov.sk
úsek sociálnej kurately pre deti -Andrejovka, Forbasy, Chmeľnica, Hajtovka, Jarabina, Kamienka, Kolačkov, Lacková, Litmanová, Lomnička, Malý Lipník, Matysová, Orlov, Plaveč, Veľká Lesná, Údol, Nižné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, Podolínec, Stará Ľubovňa - okrem miestnej časti Podsadek Hrebik Peter, Mgr. 7 príz. 052/2448 604 peter.hrebik@upsvr.gov.sk
úsek sociálnej kurately pre deti - SĽ - Podsadek, Čirč, Ďurková, Haligovce, Hniezdne, Hraničné, Hromoš, Kremná, Kyjov, Mníšek nad Popradom, Legnava, Lesnica, Ľubotín, Obručné, Plavnica, Pusté Pole, Ruská Voľa,Starina, Sulín, Stráňany, Šambron, Šarišské Jastrabie, Veľký Lipník, Vislanka, Nová Ľubovňa, Jakubany Zuberová Zdenka, Mgr. 10 príz. 052/2448 613 zdenka.zuberova@upsvr.gov.sk
NP- efektivita II. Labašová Mária, Mgr. 8 príz. 052/2448 605 maria.labasova@upsvr.gov.sk
Žid Dušan, Mgr. 9 príz. 052/2448 606 dusan.zid@upsvr.gov.sk

Oddelenie peňažných príspevkov na kompenzáciu ŤZP a posudkových činností

Farbiarska 57, Stará Ľubovňa
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúca oddelenia Pružinská Anna, Ing. 2 príz. 052/2448 614 anna.pruzinska@upsvr.gov.sk
referent posudkových činností Bachledová Iveta, Mgr. 3 príz. 052/2448 673 iveta.bachledova@upsvr.gov.sk
referent posudkových činností Miklušová Viera, Mgr. 3 príz. 052/2448 672 viera.miklusova@upsvr.gov.sk
referent posudkových činností Sčensná Martina, Mgr. 3 príz. 052/2448 671 martina.scensna@upsvr.gov.sk
referent kompenzácii ŤZP Fábová Hilda, Ing. 4 príz. 052/2448 641 hilda.fabova@upsvr.gov.sk
referent kompenzácii ŤZP Jacáková Helena, Bc. 4 príz. 052/2448 642 helena.jacakova@upsvr.gov.sk
refetent kompenzácii ŤZP Jozefík Ján, Mgr. 4 príz. 052/2448 644 jan.jozefik@upsvr.gov.sk
terénny pracovník v rámci projektu Frohlichová Mária, Mgr. 6 príz. 052/2448 643 maria.frohlichova@upsvr.gov.sk
terénny pracovník v rámci projektu Romaňáková Marcela, Bc. 6 príz. 052/2448 643 marcela.romanakova@upsvr.gov.sk
späť