Aktuálne oznamy

Oznámenie o zmene zdroja financovania projektu "Pomáhame odídencom - poradenstvo"

Oznámenie o zmene zdroja financovania projektu

Oznámenie o zmene zdroja financovania projektu: Pomáhame odídencom - poradenstvo

Оголошення

Оголошення 2

 

viac

 

Prvá výplata zvýšeného prídavku na dieťa

Prídavok na dieťa v sume 60 Eur/mesačne bude prvýkrát vyplatený v mesiaci február 2023 za mesiac január 2023, nakoľko prídavok na dieťa sa vypláca mesiac pozadu.

 

viac

 

Zbierka na pomoc ukrajinských utečencov v Senici

Keďže sa blížia vianočné sviatky a veľa ukrajinských utečencov sa ocitlo aj v našom meste bez akýchkoľvek prostriedkov,

chceli by sme vyhlásiť ZBIERKU oblečenia, potravín, prípadne, rôznych domácich potrieb (taniere, príbory, uteráky a i.).

Veci môžete nosiť na ÚPSVaR, Vajanského 17 do kancelárie č. 14, t. j. hneď vedľa od hlavného vchodu.

Ďakujeme za Vašu pomoc 

 

viac

 

Štát zisťuje skúsenosť nezamestnaných so službami, ktoré poskytuje

Štát sa usiluje zlepšiť skúsenosť občanov so službami a informáciami, ktoré poskytuje. Aktuálne sa zameriava na zlepšenie skúsenosti tých občanov, ktorí ukončili pracovný pomer a chcú sa zaradiť do evidencie uchádzačov o zamestnanie.

 

viac

 

Analýza a prognóza 2022

 

viac

 

Spustenie elektronickej služby zasielania formulára informačná karta

Na ústrednom portáli verejnej správy slovensko.sk je spustená elektronická služba:  zasielania informačnej karty, ktorou si zamestnávateľ, resp. informujúca organizácia splní informačnú povinnosť voči úradu práce, sociálnych vecí s rodiny, v zmysle § 23b zákona o službách zamestnanosti.

 

viac

 

Informácia pre zamestnávateľov: postup prípadného zamestnávania občanov Ukrajiny

V zmysle § 29 ods. 1 zákona č. 480/2002 Z. z. o azyle a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Dočasné útočisko sa poskytuje na účely ochrany cudzincov pred vojnovým konfliktom, endemickým násilím, následkami humanitárnej katastrofy alebo sústavným, alebo hromadným porušovaním ľudských práv v ich krajine pôvodu.

 

viac

 

Užitočné informácie pre občanov Ukrajiny/Корисна інформація для громадян України/Useful information for citizens of Ukraine

Informácie o dočasnom útočisku, ako aj zamestnaní a aktuálnej humanitárnej pomoci/Інформація про тимчасовий притулок, статус біженця, а також про працевлаштування та поточної гуманітарної допомоги/ Information on temporary refuge, refugee status, as well as employment and current humanitarian aid.

 

viac

 

Spolupracujeme s charitou na pomoci ľuďom na Ukrajine

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR úzko spolupracuje s Arcidiecéznou charitou Košice, ktorá už vyhlásila celoslovenskú zbierku na pomoc ľuďom na Ukrajine. Okrem humanitárnej pomoci pre ľudí, ktorí utekajú pred vojnou, je charita pripravená poskytnúť predovšetkým rodinám s deťmi aj ubytovanie vo svojich zariadeniach, ktoré sú rozmiestnené na východe Slovenska.

Link na výzvu:

Charita vyhlasuje zbierku: Pomôžme ľuďom na Ukrajine!

 

viac

 

Ministerstvo práce predstavuje informačnú webstránku o „skrátenej práci“

Zákon o podpore v čase skrátenej práce nadobudne účinnosť 1. marca tohto roka. Ministerstvo s cieľom v predstihu informovať o postupe využitia tejto podpory spustilo informačnú webstránku www.skratenapraca.gov.sk

 

viac

 

Ministerstvo spúšťa nový portál voľných pracovných miest

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR spustí 1. februára vlastný pracovný portál, prostredníctvom ktorého si zamestnávatelia môžu splniť svoju zákonnú povinnosť ohlasovania voľných pracovných miest.

 

viac

 

Oznámenie o zmene úradných hodín

Zmena úradných hodín

Z dôvodu aktuálnej pandemickej situácie UPSVR Senica s účinnosťou odo dňa 15.11. 2021 pristupuje k zmene úradných hodín, a to každý deň od 08.00-11.00 hod, s výnimkou stredy od 13.00-16.00 hod..

Uvedené platí pre pracovisko Senica a Šaštín – Stráže. Pre pracoviská Skalica a Holíč platia pôvodné úradné hodiny.

 

viac

 

Dotácie pre deti na stravu a školské potreby

 

viac

 

Analýza a prognóza 2021

 

viac

 

Plán vykonávania opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately prostredníctvom akreditovaných subjektov na rok 2022

 

viac

 

<< < | 1 | 2 | 3 | > >>
späť
 Úradné hodiny

Pondelok 8:00-12:00
13:00-15:00
Utorok 8:00-12:00
13:00-15:00
Streda 8:00-12:00
13:00-17:00
Štvrtok nestránkový deň
Piatok 8:00-12:00

Chcem sa poradiť /
Chcem podať podnet

viac