Úrad práce,<br/>sociálnych vecí a rodiny<br/><strong>Nitra</strong>

Oznamy úradu a novinky

Zvýšte pozornosť

Vážení klienti úradu práce,

prosíme Vás o zvýšenú pozornosť!

Zaregistrovali sme šírenie  EMAILU, ktorý môže navodzovať dojem, že úrady práce svojich klientov emailom či iným spôsobom informujú o vývoji aplikácie k procesu podávania hlásení cez „google meet“ a žiadajú o testovanie tejto aplikácie cez zasielaný link. Úrady práce ale takúto aplikáciu nevyvíjajú, netestujú a ani tento EMAIL nerozposielali, preto buďte opatrní. Ak sa takáto správa objaví náhodou aj vo Vašej mailovej schránke, určite na ňu nereagujte a neklikajte na zasielaný link.

24. 09. 2021 viac
Dotácie pre deti na stravu a školské potreby
20. 09. 2021 viac
Dôležitý oznam

Úradné hodiny ÚPSVR NITRA PRACOVISKO VRÁBLE

Pondelok

8:00-12:00     13:00-15:00

Utorok

8:00-12:00     13:00-15:00

Streda

8:00-12:00     13:00-17:00

Štvrtok

nestránkový deň

Piatok

8:00-12:00

Obedňajšia prestávka 12:00 – 13:00

Mailové a telefonické kontakty na pracovníkov ÚPSVR Nitra – pracovisko Vráble:

agenda

meno

e-mail

tel. kontakt

Klientske centrum

Kováčová Katarína

Katarina.Kovacova2@upsvr.gov.sk

037/2442372

Vedúci referátu (koordinátor); A,B,C,Č, D,Ď,E,F, L, Z, Ki - Kot

PhDr. Kajanovičová Ľubica

Lubica.Kajanovicova@upsvr.gov.sk

037/2442 345

N,Ň,O,P,R,S, Š, T, Ť, U, Ü,X, Y, Kov - Kz

Bc. Lisyová Miroslava

Miroslava.Lisyova@upsvr.gov.sk

037/2442 342

G,H,M, CH, Ž, V, W, I, J, Ka, Ke

Karšaiová Ľudmila

Ludmila.Karsaiova@upsvr.gov.sk

037/2442 343

Vedúci referátu (koordinátor); Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP a posudková činnosť

Bc Vojteková Miroslava

Miroslava.Vojtekova@upsvr.gov.sk

037/2442 650

Peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP a posudková činnosť

Gabriela Botková

Gabriela.Botkova@upsvr.gov.sk

037/2442 651

Štátne sociálne dávky a Hmotná núdza (písmená A – K)

Klobučníková Adriana

Adriana.Klobucnikova@upsvr.gov.sk

037/2442 570

Štátne sociálne dávky a Hmotná núdza (písmená L - Ž)

Mgr. Babocká Jarmila

Jarmila.Babocka@upsvr.gov.sk

037/2442 570

 

Všetky písomné podania môžete zasielať úradu aj elektronicky na nr@upsvr.gov.sk alebo poštou.

14. 05. 2021 viac
Ako sa zaevidovať na úrade práce sociálnych vecí a rodiny
18. 12. 2020 viac
Všetky novinky
späť
 



Úradné hodiny

Pondelok

8:00-12:00 13:00-15:00

Utorok

8:00-12:00 13:00-15:00

Streda

8:00-12:00 13:00-17:00

Štvrtok

nestránkový deň

Piatok

8:00-12:00

Skúsenosti a postrehy

Zasielajte nám vaše námety, skúsenosti a podnety na zlepšenie našej práce

viac