Kontakty

Oddelenie služieb pre občana

Novomeského 4, Martin mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
Vedúca oddelenia Ivana Štrbíková, Ing. 311 2 043/2440510 ivana.strbikova@upsvr.gov.sk
Recepcia-ŠSD, preberanie dokladov, vydávanie potvrdení Viera Országhová recepcia prízemie 043/2440457 viera.orszaghova@upsvr.gov.sk
Recepcia-ŠSD, preberanie dokladov, vydávanie potvrdení Anna Kuzmanova recepcia prízemie 043/2440457 anna.klocova@upsvr.gov.sk
Martin – KošútyII + Timravy,Mládeže,Belá Dulice, Košťany n.Turcom,Ďanová Katarína Koťková, PhDr. 101 prízemie 043/2440334 katarina.kotkova@upsvr.gov.sk
Bystrička, Fornigovo,Rakovo,Šútovo,Turč. Štiavnička,Turč. Peter,Socovce Lucia Janíková 102 prízemie 043/2440304 lucia.janikova@upsvr.gov.sk
Martin-Záturčie- A.Stodolu,D.Makovického,P.V.Rovnianka,Karlová,Folkušová,Slovany Lýdia Bíziková 102 prízemie 043/2440304 lydia.bizikova@upsvr.gov.sk
Sklabiňa,Sklab.Podzámok,Martin-stred podľa ulíc + ul. Jánošíkova, Podhájska, Veterná, Turč.Jaseno Jana Špitková, Mgr. 110 prízemie 043/2440314 jana.spitkova@upsvr.gov.sk
Martin-Záturčie-Š.B.Romana,A.Mamateja,Gándhího,M.Jankolu,Š.Furdeka,Š.Nahálku,Bambusky,Valča Anna Kuková, Ing. 110 prízemie 043/2440314 anna.kukova@upsvr.gov.sk
Diaková,Ležiachov,Nolčovo,Príbovce,Ratkovo,Trnovo,Vrícko,Martin - stred podľa ulíc Jitka Baloghová 111 prízemie 043/2440320 jitka.baloghova@upsvr.gov.sk
Tomčany,Trebostovo, Košúty I,II,Martin - Sever Lucia Jesenská, Mgr. 118 prízemie 043/2440315 lucia.jesenska@upsvr.gov.sk
Martin-Sever, Dražkovce Jarmila Kecerová 118 prízemie 043/2440315 jarmila.kecerova@upsvr.gov.sk
Žabokreky, Martin-Stráne Adriana Dadíková 120 prízemie 043/2440319 adriana.dadikova@upsvr.gov.sk
Sučany L-Z,Podhradie,Laskár,Necpaly Beáta Jablonská, Mgr. 126 prízemie 043/2440318 beata.jablonska@upsvr.gov.sk
Sučany A-K, Valentová, Záborie, Martin – Dobšinského,Hrdinov SNP,Palárikova,S. Chalupku Danka Straková 126 prízemie 043/2440318 danka.strakova@upsvr.gov.sk
Horný Kalník, Martin- Jahodníky,A.Pietra,Martin-Ľadoveň Beata Beutelová, Mgr. 127 prízemie 043/2440331 beata.beutelova@upsvr.gov.sk
Martin - Stará Ľadoveň, Martin -Ľadoveň,ul. Gorkého, Blatnica Anna Dendisová 127 prízemie 043/2440331 anna.dendisova@upsvr.gov.sk
informačno poradenské služby, pracovisko pre ISTP - bez rajonizácie Žilinčíková Monika, Mgr. 112 prízemie 043/2440317 monika.zilincikova@upsvr.gov.sk
Voľné pracovné miesta,služby zamestnávateľom Monika Hanusová, Mgr. 313 2 043/2440410 monika.hanusova@upsvr.gov.sk
Voľné pracovné miesta,služby zamestnávateľom BERNÁTOVÁ, Martina Mgr. 313 2 043/2440196 martina.bernatova@upsvr.gov.sk
EURES, zamestnávanie občanov EÚ a príslušníkov tretích krajín,povinný podiel Lenka Karlíková, Ing. 312 2 043/2440303 lenka.karamannova@upsvr.gov.sk
EURES, zamestnávanie občanov EÚ a príslušníkov tretích krajín,povinný podiel Zuzana Reichová, Mgr. 312 2 043/2440303 zuzana.reichova@upsvr.gov.sk

Oddelenie poradenstva a vzdelávania

Novomeského č.4, 036 01 Martin mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúca oddelenia Lýdia Mišanková, Mgr. 329 2 043/2440220 Lydia.Misankova@upsvr.gov.sk
ODBORNÉ PORADENSTVO - odborný poradca Benkovská Ingrid, Ing. 205 1 043/2440456 ingrid.benkovska@upsvr.gov.sk
ODBORNÉ PORADENSTVO - odborný poradca Hojná Veronika, Ing. 204 1 043/2440221 veronika.hojna@upsvr.gov.sk
ODBORNÉ PORADENSTVO - odborný poradca Mičudová Beata, Ing. 227 1 043/2440459 beata.micudova@upsvr.gov.sk
PREVENTÍVNE PORADENSTVO PRE ŠKOLY - odb.poradca Gulasová Dana, Bc. 305 2 043/2440453 dana.gulasova@upsvr.gov.sk
VZDELÁVANIE /REKVALIFIKÁCIA/ - odborný poradca Lejtrichová Lenka, Ing. 305 2 043/2440453 lenka.lejtrichova@upsvr.gov.sk
Národné projekty EU - odborný poradca Malík Milan, Ing. 203 1 043/2440131 milan.malik@upsvr.gov.sk
Údaje zaslané k aktualizácii 13.9.2017

Oddelenie AOTP a ESF

Novomeského 4, 036 01 Martin mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúca oddelenia Budaiová Marta, Ing. 211 1 043/2440336 marta.budaiova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Adamková Zlatica 221 1 043/2440404 zlatica.adamkova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Bayerová Zuzana, Ing. 326 2 043/2440451 zuzana.bayerova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Bíziková Marieta, Mgr. 223 1 043/2440411 marieta.bizikov@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Figura Ivan, Ing. 327 2 043/2440155 ivan.figura@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Hargašová Martina, Mgr. 226 1 043/2440335 martina.hargasova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Kicová Adriana 221 1 043/2440400 adriana.kicova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Kučerová Anna 212 1 043/2440455 anna.kucerova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Ručeková Viera 326 2 043/2440222 viera.rucekova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Štigová Miroslava, Bc. 213 1 043/2440311 miroslava.stigova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Švábová Jana, Ing.PhD. 213 1. 043/2440311 jana.svabova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Vojtová Ľudmila 226 1 043/2440401 ludmila.vojtova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Vojtová Viera, Ing. 212 1 043/2440403 viera.vojtova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Vojtylová Linda, Bc. 223 1 043/2440458 linda.vojtylova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Výbošťoková Katarína, Mgr. 221 1 043/2440400 katarina.vybostokova@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Záborský Tomáš, Ing. 226 1 043/2440120 tomas.zaborsky@upsvr.gov.sk

Odbor sociálnych vecí a rodiny

Mudroňova 22, Martin Informator: 043/2441888 mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
Riaditeľka odboru Mgr. Oľga Kováčiková 38 2 043/2441500 Olga.Kovacikova@upsvr.gov.sk
Koordinátor ochrany detí pred násilím Mgr. Oľga Kubíková 39 2 043/2441607 Olga.Kubikova@upsvr.gov.sk
Psychológ Mgr. Mária Ďuríková 37 2 043/2441608 Maria.Durikova@upsvr.gov.sk
psychológ referátu poradensko-psychologických služieb Ľubomíra Pivková, Mgr. 28 2 043/2441604 Lubomira.Pivkova@upsvr.gov.sk

Oddelenie SPODaSK

Mudroňova 22, Martin Recepcia: 043/244 1 888 mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
odborný radca/vedúca oddelenia Veselovská Marta, Mgr. 30 2 043/2441600 Marta.Veselovska@upsvr.gov.sk
samostatný radca/ústavná starostlivosť Mgr. Romana Marčičiaková 32 2 043/2441671 Romana.Marciciakova@upsvr.gov.sk
samostatný radca/ústavná starostlivosť Svitacova Ivana, Mgr. 32 2 043/2441671 ivana.svitacova@upsvr.gov.sk
samostatný radca/sociálno právna ochrana detí Engli Katarína, Mgr. 40 2 043/2441170 Katarina.Bielikova@upsvr.gov.sk
samostatný radca/sociálno právna ochrana detí Gregorová Danica, Mgr. 35 2 043/2441609 Danica.GREGOROVA@upsvr.gov.sk
samostatný radca/sociálno právna ochrana detí Radzová Zuzana, Mgr 40 2 043/2441170 Zuzana.Radzova@upsvr.gov.sk
samostatný radca/sociálno právna ochrana detí Hoková Dagmar, Mgr. 34 2 043/2441601 Dagmar.Hokova@upsvr.gov.sk
samostatný radca/sociálno právna ochrana detí Uličná Jana, Mgr. 26 2 043/2441605 Jana.Ulicna@upsvr.gov.sk
samostatný radca/sociálno právna ochrana detí Žilinčíková Monika, Mgr. 26 2 043/2441605 Monika Zilincikova@upsvr.gov.sk
samostatný radca/sociálna kuratela Kramárová Kvetoslava, Mgr. 31 2 043/2441602 Kvetoslava.KRAMAROVA@upsvr.gov.sk
samostatný radca/náhradná rodinná starostlivosť Vaňová Natália, Mgr. 27 2 043/2441603 natalia.vanova@upsvr.gov.sk
odborný radca/sociálna kuratela Palenčárová Janka, Mgr. 33 2 043/2441606 Janka.Palencarova@upsvr.gov.sk
terénna sociálna pracovníčka - NP Ledajová Veronika, Mgr. 28 2 043/2441604 Veronika.Ledajova@upsvr.gov.sk
terénna sociálna pracovníčka - NP Poliaková Oľga, Mgr. 34 2 043/2441601 Olga.Poliakova@upsvr.gov.sk
referent Kozáková Alexandra Chantal 27 2 043/2441603 AlexandraChantal.Kozakova@upsvr.gov.sk

Oddelenie peňažných príspevkov na kompenzáciu ťažkého zdravotného postihnutia a posudkových činností

Mudroňova 22, Martin Recepcia: 043/2441 888 mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúci oddelenia Miartuš Michal PaedDr. 1 príz. 043/2441670 michal.miartus@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Beňová Dana 7 príz. 043/2441647 dana.benova@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Chmelíková Erika Bc. 2 príz. 043/2441642 erika.chmelikova@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Köpplová Mária 2 príz. 043/2441645 maria.kopplova@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Kováčová Martina Mgr. 3 príz. 043/2441641 martina.kovacova@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Labašová Natália 3 príz. 043/2441641 natalia.zahradnikova@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Lieskovská Mariana Mgr. 9a príz. 043/2441646 mariana.lieskovska@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Muráriková Marcela Mgr. 9a príz. 043/2441646 marcela.murarikova@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Zacharová Beáta Mgr. 9 príz. 043/2441644 beata.zacharova@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Petrovičová Michaela Mgr. 9 príz. 043/2441644 michaela.petrovicova@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Šarlušková Janette Mgr. 8 príz. 043/2441640 janette.sarluskova@upsvr.gov.sk
PPnK ŤZP Tomková Ivana 7 príz. 043/2441647 ivana.tomkova@upsvr.gov.sk
OPČ Ďurkovičová Jana Mgr. 13 príz. 043/2441674 jana.durkovicova@upsvr.gov.sk
OPČ Glettová Martina Mgr. 13 príz. 043/2441675 martina.glettova@upsvr.gov.sk
OPČ Horváthová Viera 12a príz. 043/2441672 viera.horvathova@upsvr.gov.sk
OPČ Húska Juraj Ing. príz. 043/2441643 juraj.huska@upsvr.gov.sk
OPČ Kadášová Andrea Mgr. 11 príz. 043/2441673 andrea.kadasova@upsvr.gov.sk
OPČ Peterka Emil MUDr. príz. emil.peterka@upsvr.gov.sk
OPČ Schumichrastová Jana Bc. 11 príz. 043/2441673 jana.schumichrastova@upsvr.gov.sk
OPČ Dávidová Michaela PhDr. PhD. 12A príz. 043/2441672 michaela.davidova@upsvr.gov.sk

Oddelenie hmotnej núdze, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok

Mudroňova 22, Martin Informator: 043/2441888 mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúci oddelenia Pavlásek Anton, PhDr. 15 1 043/2441550 anton.pavlasek@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Mošková Maria, Mgr. 16 1 043/2441555 maria.moskova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Majtáňová Zuzana, Ing. 24 1 043/2441517 zuzana.majtanova@upsvr.gov.sk
HN - schvaľovateľ Potengová Gabriela 18 1 043/2441152 gabriela.potengova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Štrpková Vanda Ing. 17 1 043/2441518 vanda.strpkova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Šindlerová Alena, Bc. 20 1 043/2441554 alena.sindlerova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Debnárová Jarmila 23a 1 043/2441514 jarmila.debnarova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Slovíková Zuzana, JUDr. 23a 1 043/2441514 zuzana.slovikova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Hupková Vlasta 23 1 043/2441513 vlasta.hupkova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Lamošová Ľudmila 23 1 043/2441513 ludmila.lamosova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Viselková Melánia, Bc. 24 1 043/2441517 melania.viselkova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Adamjaková Irena 16 1 043/2441511 irena.adamjakova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Šprláková Ľubica Mgr. 14 1 043/2441551 lubica.sprlakova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Matejková Iveta Ing. 24 1 043/2441517 iveta.matejkova@upsvr.gov.sk
HNaŠSD Kasanická Jarmila, Mgr. 14 1 043/2441556 jarmila.kasanicka@upsvr.gov.sk
terénny sociálny pracovník Fúčelová Miroslava, Mgr. 14 1 043/2441515 miroslava.fucelova@upsvr.gov.sk
terénny sociálny pracovník Žuborová Lucia, Bc. 22 1 043/2441519 lucia.komova@upsvr.gov.sk
terénny sociálny pracovník Kršková Tatiana, PhDr. 22 1 043/2441519 tatiana.krskova@upsvr.gov.sk
terénny sociálny pracovník Grečnárová Zuzana, Bc. 19 1 043/2441510 zuzana.grecnarova@upsvr.gov.sk

Referát správneho konania

Novomeského 4, 036 01 Martin mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
RSK Šagátová Martina, Mgr. 304 2 043/2440115 martina.sagatova@upsvr.gov.sk

OSZ, Aktivačné centrum

Novomeského č.4, Martin mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúci oddelenia Košárek Miroslav 424 3 043/2440370 miroslav.kosarek@upsvr.gov.sk
koordinátor Juhasová Simona, Mgr. 424 3 043/2440370 simona.juhasova@upsvr.gov.sk
koordinátor Dubovec Peter 425 3 043/2440405 peter.dubovec@upsvr.gov.sk
koordinátor Koreňová Petra, Ing. 426 3 043/2440157 petra.korenova@upsvr.gov.sk
koordinátor Kováčik Jaroslav 426 3 043/2440157 jaroslav.kovacik@upsvr.gov.sk
koordinátor Milancová Patrícia, Mgr. 425 3 043/2440405 patricia.milancova@upsvr.gov.sk
koordinátor Žingorová Martina 426 3 043/2440157 martina.zingorova@upsvr.gov.sk
OSZ, Aktivačné centrum
SNP 514/122, Turčianske Teplice
funkcia, agenda meno kanc. posch. tel. č. e-mail
koordinátor Svitačová Andrea 504 5 043/2442471 andrea.svitacova@upsvr.gov.sk
koordinátor Debnár Michal 504 5 043/2442471 michal.debnar@upsvr.gov.sk

Referát kontroly

Novomeského 4, Martin Recepcia: 043/244 0 999 mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
RK Beňová Jana RNDr. 427 3 043/2440130 Jana.Benova@upsvr.gov.sk
RK Božena Kvorková 427 3 043/2440132 Bozena.KVORKOVA@upsvr.gov.sk

Úsek sociálnych vecí a rodiny, pracovisko Turč.Teplice

SNP 514/122, Turčianske Teplice mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúci úseku Taraš Branislav, Mgr. 113 1 043-2442 620 Taras.Branislav@upsvr.gov.sk
SPODaSK Štefanidesová Michaela, Bc. 114 1 043-2442 621 Michaela.Stefanidesova@upsvr.gov.sk
Pomoc v hmotnej núdzi Pipišková Martina, Mgr. 111 1 043-2442 530 Martina.Petrakova@upsvr.gov.sk
Pomoc v hmotnej núdzi Svitačová Danica 110 1 043-2442 531 Svitacova.Danica@upsvr.gov.sk
Štátne sociálne dávky Hladká Soňa 107 1 043-2442 580 Sona.Hladka@upsvr.gov.sk
Štátne sociálne dávky Porubčanská Petronela, Mgr. 107 1 043-2442 582 Petronela.Porubcanska@upsvr.gov.sk
Peňažné príspevky na KŤZP Jellušová Zlata 104 1 043-2442 660 Jellusova.Zlata@upsvr.gov.sk
Peňažné príspevky na KŤZP Šipulová Marta 105 1 043-2442 661 Sipulova.Marta@upsvr.gov.sk
SPODaSK Kuťková Zuzana 114 1 043-2442 621 Zuzana.Kutkova@upsvr.gov.sk
terénny pracovník Kyselová Nikola, Mgr. 102 1 043-2442 444 Nikola.Kyselova@upsvr.gov.sk
SPODaSK Predajnoš Zuzana, Mgr. 118 1 043-2442 622 Zuzana.Hullova@upsvr.gov.sk
SPODaSK Lucia Erteľová, Mgr. 102 1 043-2442 623 Lucia.Ertelova@upsvr.gov.sk
psychológ Lettrichová Denisa, Mgr. 117 1 043-2442 624 Denisa.Lettrichova@upsvr.gov.sk
Posudková činnosť Schumichrastová Jana 2 prízemie 043-2442 680 Jana.Schumichrastova@upsvr.gov.sk

Referát služieb zamestnanosti, pracovisko Turčianske Teplice

SNP 514/122, Turčianske Teplice
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
AOTP a ESF Jablončík Ján 102 1 043/2442160 jan.jabloncik@upsvr.gov.sk
AOTP a ESF Ličková Anna, Mgr. 101 1 043/2442470 anna.lickova@upsvr.gov.sk
odborný poradca Kica Anton, PhDr. 214 2 043/2442351 anton.kica@upsvr.gov.sk

Úsek služieb pre občana, pracovisko Turčianske Teplice

funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
vedúca oddelenia Kuzmová Marta, Ing. 207 2 043/2442472 marta.kuzmova@upsvr.gov.sk
Recepcia Brngalová Eva 204 2 043/2442475 eva.brngalova@upsvr.gov.sk
Abramová, Bodorová, Čremošné,Ivančiná, Liešno, Malý Čepčín, Mošovce, Turček, Turčianske Teplice M-P Parvanovová Jana 202 2 043/2442473 jana.parvanovova@upsvr.gov.sk
Borcová, Dubové, Háj, Jazernica, Kaľamenová, Moškovec, Slovenské Pravno, Turčianske Teplice R-Ž Hullová Martina 201 2 043/2442532 martina.hullova@upsvr.gov.sk
Blažovce, Brieštie,Budiš, Jasenovo, Ondrašová, Rakša, Rudno, Sklené, Veľký Čepčín, Turčianske Teplice A-H Fuzáková Oľga 211 2 043/2442476 olga.fuzakova@upsvr.gov.sk
Horná Štubňa , Turčianske Teplice CH-L Švecová Alena, Mgr. 210 2 043/2442581 alena.svecova@upsvr.gov.sk
Informačné a poradenské služby Hrúzová Marta, Ing. 205 2 043/2442502 marta.hruzova@upsvr.gov.sk
Evidencia voľných pracovných miest a zamestnávateľov Kuzmány Peter 213 2 043/2442474 peter.kuzmany@upsvr.gov.sk

Referát služieb pre občana

Matušovičovský rad 6, Vrútky mt@upsvr.gov.sk
funkcia, agenda priezvisko meno titul kanc. posch. tel. č. e-mail
Recepcia-ŠSD, preberanie dokladov, vydávanie potvrdení Veronika Lišková, Mgr. 2 1 043/2443340 Veronika.Liskova@upsvr.gov.sk
Vrútky podľa ulíc, Turčianske Kľačany Želmíra Michnová 3 1 043/2443341 zelmira.michnova@upsvr.gov.sk
Vrútky podľa ulíc, Lipovec Oľga Šimonidesova 3 1 043/2443341 olga.simonidesova@upsvr.gov.sk
Priekopa podľa ulíc Monika Bajanová 4 1 043/2443454 monika.bajanova@upsvr.gov.sk
Priekopa podľa ulíc Viera Raffajová 4 1 043/2443454 viera.raffajova@upsvr.gov.sk
späť